» Faktai apie moteris

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Faktai » Kategorijos » Temos » Nauji » Liaudiškas folkloras » Palik PĖDSAKĄ

 Dabar skaitote » Žmonės »» Faktus apie moteris
• Moterys į kalną lipa ir nuo jo leidžiasi šonu.Vyrai paprasčiausiai plačiau deda kojas.

• Moterys alaus butelius atidaro atidarytuvu, o ne dantimis.

• Moterys įsitikinusios, kad praustis su muilu kenksminga.Jei norite sužinoti, kuo ji prausiasi, atsiverskite bet koki moterų žurnalą.

• Moterys beveik neteikia reikšmės savo lytiniams organams, Jos su jais nesikalba (kaip tai retsykiais daro vyrai), neduoda jiems linksmu pravardžių ir ant jų nepyksta.

• Moterys dažnai suka ant pirštų plaukų, net trumpų, sruogas arba plaukų sruogele kutena sau skruostą.Vyrai tai daro retai..

• Moterys gyvena vidutiniškai 3 metais ilgiau nei vyrai.

• Moterys kvėpuoja daugiausia krūtine.Vyrui kvėpuojant aktyviai dirba jo pilvo raumenys.

• Moterys moka dziaugtis menkiausiomis smulkmenomis, pavyzdziui, vos riesutelio dydzio briliantu.

• Moterys neiveikiamos: tokios supratingos, kad neimanoma papriestarauti; tokios meilios, kad privercia joms atsiduoti; tokios jautrios, kad nesinori iskaudinti, tuokios nuovokios, kad kelia baime.

• Moterys nemėgsta, kai jų rankos tuščios, todėl jos visada nešiojasi rankinę, kad galėtų tampyti jos dirželį ir nuolat joje raustis.Neturint rankinės, tiks viskas: vėduoklė, pirštinės, knyga, gėlė.Jos tiesiog nepakenčia stovėti arba eiti nuleistomis tuščiomis rankomis.Tuomet jos sukryžiuoja rankas priekyje, paslėpdamos delnus po pažastimis, o kartais nevalingai tampo liemenėles petnešėles.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

 Rekomenduojami video..

• 2022 Gegužės 20 d. Penktadienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Akacijus, Akvilas, Akvilė, Akvilina, Akvilinas, Alfreda, Bernardina, Bernardinas, Eidvainas, Eidvainė, Eidvė, Eidvilas, Eidvilė, Eidvina, Eidvinas, Eidvinė, Eidvis, Eidvyda, Eidvydas, Eidvydė, Eidvys, Vygintė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

6 įkvepiančios idėjos šiltajam sezonui..... Su pavasariu ateina ir noras į kasdienybę įnešti daugiau spalvų, o vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra spalvoti papuošalai. Šiuo metu spindintys visur – nuo TikTok’o iki garsiausių Europos m...

Kiaušinių marginimas ciberžole..... šiemet pafantazavome su ciberžole, svogūnų lukštais, kinrožės arbata bei popieriaus gabaliukais.. rezultatas nenuvylė, gavosi tokie kaip ir marmuriniai velykiniai kiaušiniai :))...

Iki leidinys: geriausios akcijos viename kataloge..... Iki leidinys – tai viena patogiausių priemonių, padedančių paprasčiau numatyti būsimus pirkinius, todėl jį visada palanku peržiūrėti dar prieš vykstant į prekybos centrą.....

Siūlome paskaityti

Pėdsakas svetainėje

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Žaidimai su kortomis..Kortos atsirado gilioje senovėje. Spėjama, kad jas atrado egiptiečiai, persai arba indai. Yra net hipotezė, kad lošimas kortomis kilo iš... šachmatų. Tad, pažaidžiame.. ;)
Gražūs žodžiai atsisveikinimams..... Atleisk, Kad aš tavimi tikėjau... Mylėjau taip, kaip aš mokėjau... Dabar tariu aš tau sudie ir aš prašau - Neskaudink man širdies
Linksmų SMS paruoštukai..... Iš visų gyvūnų - obelis gražiausia, Iš visų paukštelių - karvė man mieliausia, Iš visų daržovių - lašiniai skaniausi, Iš visų vaikinų - tu esi geriausias :)))