» Faktai apie bučinius

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Faktai » Kategorijos » Temos » Nauji » Liaudiškas folkloras » Palik PĖDSAKĄ

 Dabar skaitote » Meilė »» Faktus apie bučinius
• Romėnai sveikindamiesi pabučiuodavo vienas kito akis.Tai visiška priešingybė rusiškai tradicijai – rusai taip elgiasi atsisveikindami su žmogum.11.Daugiausiai bučinių – 127 – viename filme galima pamatyti 1927-ųjų „Don Žuane“.


• Saldainiai "Hershey“s Kisses" taip pavadinti todėl, kad mašina, gaminanti šiuos skanėstus veikia taip, lyg bučiuotų konvejerio liniją.


• Seksualioji aktorė Angelina Jolie yra ta, kurią (statistikos duomenimis) pabučiuoti trokšta didžioji dauguma amerikiečių vyrų.Amerikietės svajoja apie Brado Pitto bučinį.


• Senovės Anglijoje egzistavo toks paprotys: mugėje, miesto šventėje, moterys galėdavo pasiūlyti atsikąsti obuolio tam, su kuriuo norėdavo pasibučiuoti.Tačiau prieš tai jos įsmeigdavo į obuolį gvazdikėlį.Vyras turėdavo išsiimti gvazdikėlį, jį gerai sukramtyti, o po to pabučiuoti moterį.Ir neturėjo teisės atsisakyti!


• Senovės Egipte apie bučinius nieko nebuvo žinoma.Gali būti, kad garsioji Kleopatra, vyrų širdžių užkariautoja, niekada nėra iš tiesų pasibučiavusi.Nebent, Cezaris ją to išmokė...


• Senovės egiptiečiai bučiuodavosi nosimis.Eskimai, Polinezijos, Malaizijos gyventojai iki šiol bučiuojasi būtent taip.


• Statistika teigia, kad vyras, kuris ryte prieš išeidamas į darbą, pabučiuoja savo partnerę, prailgina savo gyvenimą 5 metais.Kadangi vyrų amžius vidurkis yra trumpesnis nei moterų, nuo šiol reikės rinktis kokiais 10 metų jaunesnius vyrus.Tik viena bėda, nežinia, ar jie mane pasirinks.


• Viduramžiais Italijoje vyras, pabučiavęs merginą viešumoje, turėjo būtinai ją vesti.Neapolio mieste įstatymai buvo dar griežtesni: pasibučiavus prie žmonių gatvėje, galima buvo supūti kalėjime, arba ir visai netekti galvos, jei bučinį matė aukščiausio rango dvasininkijos atstovai.


• Vidutiniškai moterys pasibučiuoja su 7-9 vyrais, prieš tapdama kurio nors žmona.


• Žurnalo „Scientific American“ skaičiavimais, daugiausia žmonės bučiuojasi šv.Valentino dieną.Be to, 65 proc.besibučiuojančių galvą pakreipia į dešinę.Įprotis palenkti galvą į tam tikrą pusę susiformuoja dar motinos įsčiose.


• 2019 Lapkričio 22 d. Penktadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Cecilė , Cecilija , Cecilijus , Cecilius , Cilas , Cilė , Dargintė , Steigintas , Suvaidas , Suvaidė , Suvainas , Suvainė ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Aukščiausi kalnai pasaulyje..... ar žinote koks kalnas yra aukščiausias Lietuvoje? Pasirodo 2004 m. buvo nukarūnuota iki tol aukščiausia Lietuvos kalva - Juozapinės kalnas (292,90 m) ir aukščiausiu tapo...

Kalendoriai 2020-iesiems metams..... tradiciškai ir 2020-iesiems, baltosios metalinės žiurkės metams, paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per žiurkės metus :))...

2020 m. nedarbo dienos..... Tad, kiek laisvų dienų turėsime 2020-aisiais metais? Pasirodo, kad 2020-aisiais turėsime net 5 "ilguosius savaitgalius" o vienas iš jų SUPER... ...

Siūlome paskaityti

Pėdsakas svetainėje

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie bites..... Ar žinote, kad bitės medaus pūslėje telpa iki 60 mg nektaro.Per dieną ji gali atnešti iki 300-400 mg, per visą gyvenimą - 6-8 g nektaro.
Įspūdingos mozaikos iš obuolių..... Manoma, kad ~1980 metais ūkininkas Helge Lundstrom, norėdamas padidinti nacionalinės žemės ūkio pramonės prestižą sugalvojo obuolių mozaikas, tad paveizėkime :))
Javier Perez menas..... Javier Perez menas - tai menininkas iš Ekvadoro ir jo žavus meniškas žvilgsnis į kasdienio gyvenimo objektus