» Žvaigždžių duetai :: Muzikiniame TV projekte skambėjusios dainos

 Jūs esate » Pradžia » Sielai »» Dainos » Dainininkai » Muzikiniai šou » Dainų temos » Naujausi tekstai » Palik PĖDSAKĄ

Eilėraščiai
Žvaigždžių duetai - tai yra LNK muzikinis šou, vykstantis pirmąjį metų pusmetį. Laida rengiama pagal BBC licencijos formatą „Celebrity Duets“. Prodiuseriai - Darius Dapkus, Dominykas Kubilius, Modestas Karnaševičius, Laura Paukštė. Laimėtojų laukia įspūdingi prizai - auksinis, sidabrinis bei bronzinis mikrofonai.

2007 m. vyko I-asis laidos sezonas, kurį vedė Vytautas Kernagis. Auksinį mikrofoną laimėjo ir nugalėtojais tapo Renata Ražanauskienė su Deiviu.

2008 m. - II-asis, kurį vedė Algis Ramanauskas ir Inga Jankauskaitė. Auksinį mikrofoną laimėjo ir nugalėtojais tapo Romas Bubnelis su Aiste Pilvelyte.

2009 m. - III-asis, kurį vedė Rolandas Vilkončius ir I. Jankauskaitė. Auksinį mikrofoną laimėjo ir nugalėtojais tapo Giedrius Leškevičius ir Mia.

2010 m. sausio 9 d. - gegužės 29 d. vyko IV-asis laidos sezonas, kurį vedė R. Vilkončius ir Eglė Kernagytė bei vėliau ją pakeitusi I. Jankauskaitė. Auksinį mikrofoną laimėjo ir nugalėtojais tapo Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė.

2011 m. sausio 15 d. - birželio 4 d. vyko V-ame laidos sezonas, kurį vedė Rolandas Vilkončius ir Ieva Šimukauskienė. Auksinį mikrofoną laimėjo ir nugalėtojais tapo Rūta Pentiokinaitė ir Merūnas Vitulskis.

2012 m. sausio 21 d. prasidėjusiame VI-ame sezone laidą veda Rolandas Vilkončius ir Algis Ramanauskas. Antrąjį auksinį mikrofoną laimėjo ir nugalėtojais tapo Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė.

2013 m. - laidos vedėjai Natalija Bunkė ir Andrius Butkus. Ddalyvius vertino komisijos nariai – Merūnas Vitulskis, Kristina Kazlauskaitė, dirigentas Donatas Katkus ir Vytautas Juozapaitis. daugiausiai balsų surinko ir laimėtojais tapo Justinas Lapatinskas ir Agnė Buškevičiūtė.

 Rekomenduojami video..

Belaukiant švenčių
Pasakos mažiesiems
Schemos siuvinėjimui kryželiu
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Eilėraščių skrynelė

Grupė - Axom

... tai trys žavios juodaplaukės: Ina, Solveiga ir Jūratė. "Ne savanaudiškas noras išpopuliareti

Žilvinas Žvagulis

... Vo pasakyk, ar tu ateisi, Suklykus pempe ant dirvono? Aš tau runkelę vel išteisiu, Ir mūsų meilė bus be muonų..

Pūčkorių piliakalnis..... Tai piliakalnis Vilniaus miesto rytinėje dalyje, 0,2 km į pietus nuo S. Batoro g. pervažiavus Vilnios tiltą ir pasukus Pūčkorių gatve į dešinę, Naujosios Vilnios seniūnijoje, Pavilnių regioniniame...

Kaip išnaikinti tarakonus?..... Tarakonai ieškodami maisto, apsistos namuose ir jūsų virtuvėje, vonios kambaryje ir kitose gyvenamosiose patalpose. Deja, jie greitai dauginasi ir gali platinti ligas. Jei pavargote dalytis savo n...

• 2022 Rugpjūčio 19 d. Penktadienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Argauda, Argaudas, Argaudė, Autrimpas, Balys, Boleslavas, Boleslovas, Bolius, Emilija, Frumentas, Patrimpas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Audrius Bružas

Biografija trumpai.. ... teigia, jog reikia lengviau ir paprasčiau į viską žvelgti. Anot jo, žmogus gali trokšti, norėti kažko, bet jei svajonė tampa

Justinas Marcinkevičius

Biografija trumpai.. ... tai Lietuvos poetas, dramaturgas, vertėjas, aktyvus visuomenės veikėjas (1930-03-10 / 2011-02-16)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, ar radote tai ko neturėtų čia būti, ar žinote (jei nenurodyta) dainos autorių, atlikėją, ar norėtute pasidalinti savos kūryba - brūkštelkit mums :))