» Mama Rock n Roll gyvenimo faktai

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Biografijos » Veikla

MAMA ROCK N ROLL (Laima Tamulytė) (1979-10-13) » » » Dainininkė

Mama Roch n Roll :: Laima Tamulytė
Mama Rock n Roll - Aktorė, dai­ni­ninkė bei renginių vedėja, gimusi Joniškyje.

Daugiau nei šimtą kilogramų kažkada svėrusi Laima tvirtina, kad “vargas tam, kuris pabandytų nustumti ją nuo scenos”. Viešumoje gera nuotaika spinduliuojanti, įspūdingų formų blondinė, humoro nestokoja ir realiame gyvenime.

Turi dvi vyresnes seseris. Yra didelė filmų mėgėja. Pirmą kart ant scenos užlipo 18 metų, kai šiaulių dramos studijos vadovė pasiūlė gerb. Trijoniui mane kaip renginių vedėją festivaliui "Ant rubežiaus". Ta­da gimė vie­nas iš my­limiausių mano personažų - Stepanija.

Sce­noje, kaip sako pati Laima: "aš ne­bu­vau naujokė. Teatro studija "Bendraamžiai", kurią labai myliu, iki šiol buvo antri mano namai.

Merginai, su gana stipriai išsivysčiusiu dėmesio trūkumo sindro­mu, ne­buvo kitos išeities, kaip tik rinktis darbą scenoje."

Merginai, su gana stipriai išsivysčiusiu dėmesio trūkumo sindro­mu, ne­buvo kitos išeities, kaip tik rinktis darbą scenoje."

Paklausus, kas ta Ma­ma Rock n Roll?
Laima taip aiškina: "Sce­ninis slapyvardis „Mama Rock n Roll” jau senokai įaugęs į širdį. Viename gyvos muzikos naktinių klubų buvo pa­geidaujama, kad atsirastų novatoriški, kupini smagių žaidimų ir atrakcijų vakarėliai. Noro netrūko, idėjų – taip pat, taip šių vakarėlių metu ir gimė pašėlusi „Mama Rock n Roll”. Juk „let s rock n roll” reiškia „pašėlkim”. Mamos Rock’n’Roll specialybė yra laisvalaikio ir pramogų organizavimas, tad įvairūs renginiai, koncertai, jubiliejai, prezentacijos, vaikų šventės, vestuvės ir gimtadieniai tapo kasdienybe, kurių metu Mama Rock’n’Roll ir pastebėjo, kad muzika kurią ji kuria žmonėms patinka, ir kad pagal ją galima puikiai linksmintis, nesvarbu ar tai didelis koncertas, ar tai gimtadienis, ar vestuvės."

Esate viena iš tų žinomų Lietuvos žmonių, kurie neseniai atsikratė nemažai kilogramų svorio. Kaip manote, kodėl prasidėjo šis lieknėjimo procesas?
- Man taip pat labai įdomu, kas čia per mada tokia prasidėjo (juokiasi). Manau, viskas tik dėl to, kad Lietuvoje turėjo būti įvestas eu­ras. Dauguma išsigando kylančių kainų, todėl bandė mažinti išlaidas, mažindami savo asmeninį skrandžio biudžetą. Juk visi žino, kad būti storuliu yra baisi prabanga.

Dėl savo išvaizdos Lai­ma visiškai nesijaudina: „pažiūrėkit, kiek aplinkui iš tikrųjų nelaimingų žmonių: be rankų, be kojų, aklų...“ Be to, mergina džiaugiasi, kad sunkių pastangų dėl tobulos figūros visai nereikalauja jos mylimasis Gediminas. Jis pats nė kiek ne plonesnis už savo gyvenimo draugę.

Po­ra jau sep­tynerius me­tus džiaugiasi laimingu gyvenimu sostinėje ir nesiruošia tuoktis.

„Kodėl visos pasakos baigiasi vestuvėmis, nes po jų baigiasi pasaka?“ – juokiasi dainininkė. Tačiau ji neslepia, kad dėl tokios padėties kaltas vaikinas – vis neprisiruošia pasipiršti.

Žiūrint į jus, galima pagalvoti, jog absoliučiai neturite kompleksų. Kas vis dėlto galėtų jus priversti pasijusti nejaukiai?
- Jei man pažįstamas ir gerbiamas žmogus pasakytų, kad darydama tai, ką darau, darau žalą vaikų psichikai, o žmonės į mane žiūrėdami patiria didžiules dvasines kančias, labai suklusčiau. Bet jei jis pasakytų, kad be to, dar atrodau ne pilno proto ir darau gėdą savo šeimai, tikriausiai mesčiau viską kokiai dienai ar dviem. Jei rimtai, manau, tai, ką pasakiau juokais, būtų žiauriausia išgirsti sakant rimtai.

Iš ko paveldėjai linksmą būdą?
-To tikriausiai reikėtų klausti genų fondo. Abu mano tėvukai nestokoja iškalbos, šmaikštumo. Man atiteko viskas, kas liko nuo vy­resnių seserų. O kad nebūtų per mažai, ir Dievulis drėbtelėjo.

Pa­ti mer­gina teigia dažnai šokanti rokenrolą: „Man labai patinka penktojo–aštuntojo dešimtmečių muzika, gal ne veltui ir esu Rock n Roll“. Dainininkę visuomet traukė praėjusių dešimtmečių dvasia. Ir pati mergina atrodo daug vyresnė nei yra. Retai kas patiki, kad jai tik 27-eri.

Ne­reali „mam­ka“ – ne tik slaptoji dainininkės pusė, bet ir puiki kaukė, leidžianti paslėpti turimus kompleksus. Nuo pašaipių žvilgsnių ir piktų kalbų mergina ginasi liežuviu. Tai geriausias ginklas lipant į stereotipinių gražuolių valdomą sceną. Beje, jei gerai sekasi :)))

Ma­ma Rock n Roll su dideliu trenksmu atėjo į Lietuvos POP pasaulį ir į klausytojų širdis. Jos albumas parduotas net 12 tūkstančių tiražu, o tai malonus netikėtumas tiek pačiai atlikėjai, tiek leidybinei firmai. Vos birželio 12 dieną pasirodęs albumas „Mergužėlė”, mažiau nei per 2 mėnesius tapo auksiniu. Lietuvoje tai didelė retenybė debiutuojančiam atlikėjui. Pakalbinta apie įspūdžius po begalės koncertų bei tokios albumo sėkmės charizmatiškoji Mama Rock’n’Roll plačia šypsena atsako: "- Ma­lonu turėti tiek gerbėjų, kurie mane taip karštai palaiko. Per koncertus atiduodu visą savo širdį ir dūšią, juk norisi atsidėkoti savo gerbėjams. O gerbėjai, kas yra labai džiugu, tai vertina – tą įrodo ir albumo pardavimai, ir nuoširdus priėmimas koncertuose."
Informacijos šaltinis: ltvirtove.lt rinktinė informacija
  Paskutinis atnaujinimas: 2013-02-10
Rodyklė Mama Rock n Roll nuotraukose »»» žiūrim ką turim »
Rodyklė Ma­ma Rock n Roll dainų tekstai

• 2021 Kovo 3 d. Trečiadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Gunda, Kunigunda, Radegunda, Tulė, Tulgauda, Tulgaudas, Tulgaudė, Tulkanta, Tulkantas, Tulkantė, Tulmina, Tulminas, Tulminė, Tulvirda, Tulvirdas, Tulvirdė, Uosis,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kalendoriai 2021-iesiems metams..... 2021-iesiems, baltojo metalinio jaučio metams ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per jaučio metus :))...

Ypatinga 2021-ųjų metų diena!..... pasirodo.. 2021-aisiais metais, turėsime vieną ypatingą dieną, kuri turbūt labiausiai apaugusi mitais ir prietarais, kai nieks nesiseka, viskas krenta iš rankų ir pan......

2021 m. nedarbo dienos..... tad, kiek laisvų dienų turėsime 2021-aisiais metais? Pasirodo, kad 2021-aisiais turėsime net 4 "ilguosius savaitgalius"... ...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute aprašyti savo mėgstamą įžymybę, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kalėdinė dekoracija Nr. 2..... prieš kalėdas, dažną kamuojantis klausimas... kaip papuošti namus? Taigi, paprasta, nesudėtinga kalėdinė kompozicija..
Eilėraščiai apie jausmus..... Tylus sudie nei vasaros lietus, į visą tai ko mudu nesuprantam, aš atveriu lyg užslėptus vartus, vienatvę gražią tarsi kitas krantas...
Tradiciniai užgavėnių valgiai..... per Užgavėnes būdavo vaišinamas kiekvienas į namus užėjęs žmogus. Nors jis ir būtų sotus