» Mino gyvenimo faktai

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Biografijos » Veikla

MINO (Mindaugas Mickevičius) (1976-04-01) » » » Dainininkas

Mino :: Mindaugas Mickevičius
Mino - Mindaugas Mickevičius - Lietuvos daininkas, Kelio į žvaigždes 1 dalyvis.

Mokėsi Kauno 42-ojoje vidurinėje mokykloje, ją baigęs studijavo VU žurnalistikos institute. Baigęs universitetą pasuko į pedagogiką ir šou biznį. Kauno medicinos universitete pradėjo dėstyti italų kalbą bei vesti karaoke, vakarus ir įvairius renginius. Dalyvaudamas karoke konkursuose dažnai laimėdavo prizines vietas ir netgi tapo karaoke karaliumi.

Profesionalaus muzikanto karjerą pradėjo kartu su daininku iš Italijos, Andre. Mino rašė dainų tekstus, melodijas ir kartu pasirodydavo koncertuose.

2005 m. Mino dalyvavo LNK realybės šou Kelias į žvaigždes. Šiame itin didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukusiame šou Mino pateko į finalą. Jame pralaimėjo antrąją vietą užėmusiai Vilijai, o vėliau nugalėjo būsimą realybės šou laimėtoją Andrių, bet per papildomą žiūrovų balsavimą surinko mažiausiai balų ir liko trečias.

2006 m. buvo pakviestas į Nacionalinę Muzikos Lygą (NML). Mino tapo Mėlynojo diviziono nugalėtoju ir taip užsitikrino mažiausiai trečiąją vietą. Atkrintamosiose NML kovose nugalėjo buvusį kolegą Kelias į žvaigždes – Vudį ir pateko į superfinalą, kuriame nusileido Kelias į žvaigždes 2 dalyviui Radži ir užėmė antrąją vietą.

Žurnalistų paklaustas ar sutiktų, jog apie jį būtų rašoma knyga? atsakė "...ne dabar, o po kokių 10 ar daugiau metų". Anot atlikėjo, apie žmogų verta rašyti knygą tada, kai jo istorija kitus gali ko nors išmokyti, suteikti naudingų žinių. "Nemanau, jog šiandien jau esu tokia iškili visuomenės asmenybė, tiek nusipelnęs, kad apie mane būtų rašoma, - šyptelėjo Mino. - Kita vertus, apie gyvenimišką patirtį galiu pasakyti: ji išties nemenka, išgyventa tokių dalykų, kurie, tikiu, būtų įdomūs ne tik man ar mano artimiesiems, bet ir aplinkiniams."

Į klausimą, ar patinka skaityti garsių pasaulio žmonių gyvenimo istorijas, atlikėjas atsakė taip: "Jei atvirai, labiau mėgstu žiūrėti dokumentinius, biografinius filmus apie iškilius asmenis. Taigi smalsumui patenkinti ir pažinimo džiaugsmui patirti mieliau renkuosi kino juostas. Tokio pobūdžio knygos nėra mėgstamiausias mano žanras, bet nesakau, kad visiškai jų neskaitau."

2011 metų „Eurovizijos" dainų konkurso nacionalinėje atrankoje pasirodė su daina „Don t Go". Tai buvo antrasis atlikėjo bandymas nacionalinės „Eurovizijos" konkurso atrankoje.

Praėjusiais metais minėtame konkurse atlikėjas savo laimę baidė su italų kalba atliekama daina "Angela", tačiau didesnių rezultatų nepasiekė.

Šeštus metus Lietuvos muzikos padangėje žinomas atlikėjas šių metų nacionalinės „Eurovizijos" konkursui specialiai nesiruošė, tiesiog pasirinko, kaip sako jis pats, pačią europietiškiausią savo repertuaro dainą.

Paprašytas papasakoti kiek daugiau apie šių metų pasirinkimą, atlikėjas neslėpė, daina skirsis nuo iki šiol žinomo jo amplua: bus daugiau šiuolaikiškumo, modernesnio ritmo, taip pat - jokio lietuviško ar rusiško popso.

Muzikiniame realybės šou Mino pseudonimu išpopuliarėjęs dainininkas dar mokykliniais metais dainavo Kauno berniukų chore „Varpelis", o vėliau privačiai išmoko groti gitara, kūrė dainų tekstus bei muziką.
Informacijos šaltinis: ltvirtove.lt rinktinė informacija
  Paskutinis atnaujinimas: 2013-02-10
Rodyklė Mino nuotraukose »»» žiūrim ką turim »
Rodyklė Mino dainų tekstaI

• 2021 Balandžio 23 d. Penktadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Adalberta, Adalbertas , Albrechtas, Albrektas, Daugas, Daugauda, Daugaudas, Daugaudė, Daugys, Juras, Jurga, Jurgė, Jurgina, Jurgis, Jurgita, Vaitiekus, Vigmantas, Vyga, Vygailas, Vygailė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Velykų medis..... belaukiant velykų, dažną kamuojantis klausimas... kaip papuošti namus? Taigi.. velykų medis. Šiais metais išbandėme labai paprastą ir nesudėdingą kiaušinių marginimo būdą - lipdukus kiaušiniams...

Kalendoriai 2021-iesiems metams..... 2021-iesiems, baltojo metalinio jaučio metams ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per jaučio metus :))...

Ypatinga 2021-ųjų metų diena!..... pasirodo.. 2021-aisiais metais, turėsime vieną ypatingą dieną, kuri turbūt labiausiai apaugusi mitais ir prietarais, kai nieks nesiseka, viskas krenta iš rankų ir pan......

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute aprašyti savo mėgstamą įžymybę, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Sveikinimai Tėvo dienos proga.....Tėti mano tėti, Noriu pasakyti, kad tave labai myliu.. Ir tau dovanoti tortą ir ledų..
Atgarsiai iš barzdos ir ūsų čempionato!..... tai ar patinka ūsuoti ir barzdoti? ale kai kurie visai juk nieko ane?
Džinsų antras gyvenimas..... atsibodo džinsai? pažadink savo fantaziją.. ir suteik antrą gyvenimą savo džinsams