» Jauniaus Matonio gyvenimo faktai

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Biografijos » Veikla

JAUNIUS MATONIS (1967-10-07) » » » Žurnalistas » TV laidų vedėjas

Jaunius Matonis :: Žurnalistas ir TV laidų vedėjas
Jaunius Matonis - žurnalistas ir TV laidų vedėjas.

J. Matonis Vilniaus universitete baigė žurnalistiką. Vedęs, su žmona Rūta, kuri yra sostinės savivaldybės tarnautoja, augina sūnų Lauryną (g.1994m.). Baigęs studijas pradėjo dirbti Lietuvos televizijoje (LTV), kur dirbo laidos "Labirintas" administratorium, vėliau redaktorium, vedėju. T.p buvo ir Dalios Kutraitės laidos "Jūsų studija" redaktorius. Parėjęs į LNK kūrė ir vedė laidą "Juodasis penktadienis", kuri vėliau vadinosi "Kruvinuoju sekmadieniu".

T.p kažkurį tai laiką dirbo ir Baltijos televizijoje (BTV), kur kasdien vedė "Kruvinąją bangą". O grįžęs atgal į LNK, ėmė vesti "Žinių" kriminalų rubriką.

Taigis, kriminalai yra J.Matonio kasdienybė. Kaip jis pats sako "Kai man pasiūlė kurti ir vesti kriminalų rubriką, pabūgau, kad dažnai teks matyti lavonus. Man tuomet buvo baisu ir prie natūraliai mirusio žmogaus pašarvoto kūno. Bet greitai susitaikiau su savo darbo specifika - šuo ir kariamas pripranta"
Koks buvo jūsų pirmasis vaikystės nusikaltimas ir bausmė už jį?
- Trečioje klasėje mane labai erzino draugas. Nusprendžiau atkeršyti ir nugvelbiau jo šratinuką. Jį paslėpiau mūsų kieme stovinčio automobilio "Zaporožec" duslintuve. O mašina nuvažiavo... Kai namuose prisipažinau, tėvas mane nusivedė pas jo tėvus. Buvo labai gėda. Nuo to laiko šratinukų nevagiu ir jų duslintuvuose neslepiu.

Koks nusikaltimas sukrėtė labiausiai?
- Kraupių dalykų tenka matyti beveik kasdien. Žiaurumas neturi ribų. Man šiurpūs avarijų aukų vaizdai. Ypač - kai nukenčia vaikai. Teko filmuoti du gaisre žuvusius vaikus - kraupus vaizdas.

O kas prajuokino?
-Tokių atvejų būna nemažai. Štai neseniai rodėme siužetą apie tai, kaip vaikinas mobiliuoju telefonu pagrasino susprogdinti seimą. Kriminalistai susekė jo numerį, paskambino ir apsimetė bičiuliais. Pareigūnai pasigyrė, kad turi butelį degtinės, ir pasiūlė susitikti. "Sprogdintojas" į pasimatymą, kurio metu ir buvo sulaikytas, atvyko pats.

Kokį ginklą nešiojatės?
-Mikrofoną, kamerą, laisvą žodį. Kažkada nusipirkau dujinį pistoletą. Bet juo išoviau tik porą kartų - kad sukelčiau fejerverką per naujuosius metus.

Matonis - dažna pavardė žiniasklaidos pasaulyje. Pristatykite visą jūsų žinomų giminaičių klaną?
-Mano dėdė - dokumentinių filmų kūrėjas Juozas Matonis. LNK antrinis kanalas TV1 transliuoja jo ir jo kolegos Vytauto Damaševišiaus kuriamą Lietuvos menininkų portretų ciklą.
Mano vyresnysis brolis Audrius - BNS politikos naujienų vyriausiasis redaktorius ir BTV laidos "Ketvirtoji valdžia" vedėjas. Pusbrolis Aleksandras - politologas, BNS darbuotojas, o jo žmona Ieva - žurnalo "Moteris" redaktorė.

Netikrų kaukolių kolekcionavimas - ar vienintelis jūsų hopis?
-Kaukolių turiu gal šešias. Kiekviena jų turi savo istoriją. Bijau plėsti kolekciją - nes nebežinau kur namuose ją laikyti...
Pomėgių turiu ir daugiau. Prieš metus pradėjau žaisti lauko tenisą. Bet susižalojau, ir treniruotės laikinai nutrūko.
Tą dieną, kai už grotų sėdo dviratininkas Raimondas Rumšas, nusipirkau dviratį ir per porą savaičių numyniau apie 200 kilometrų.

Surinkus jūsų mobiliojo telefono numerį, pasigirsta iškilminga melodija iš rusų serialo apie Šerloką Holmsą. Ar jis - mylimiausias jūsų herojus?
-Vaikystės herojus. O tos muzikos negaliu pamiršti iki šiol. Dabar labiausiai mėgstu Džeimsą Bondą. Esu matęs visus filmus apie šio supermeno žygius.
Informacijos šaltinis: ltvirtove.lt rinktinė informacija
  Paskutinis atnaujinimas: 2013-02-09
Rodyklė Jaunius Matonis nuotraukose »»» žiūrim ką turim »

• 2021 Balandžio 23 d. Penktadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Adalberta, Adalbertas , Albrechtas, Albrektas, Daugas, Daugauda, Daugaudas, Daugaudė, Daugys, Juras, Jurga, Jurgė, Jurgina, Jurgis, Jurgita, Vaitiekus, Vigmantas, Vyga, Vygailas, Vygailė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Velykų medis..... belaukiant velykų, dažną kamuojantis klausimas... kaip papuošti namus? Taigi.. velykų medis. Šiais metais išbandėme labai paprastą ir nesudėdingą kiaušinių marginimo būdą - lipdukus kiaušiniams...

Kalendoriai 2021-iesiems metams..... 2021-iesiems, baltojo metalinio jaučio metams ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per jaučio metus :))...

Ypatinga 2021-ųjų metų diena!..... pasirodo.. 2021-aisiais metais, turėsime vieną ypatingą dieną, kuri turbūt labiausiai apaugusi mitais ir prietarais, kai nieks nesiseka, viskas krenta iš rankų ir pan......

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute aprašyti savo mėgstamą įžymybę, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie vabzdžius..... Ar žinote, kad laumžirgis yra vienas iš greičiausiai skraidančių vabzdžių.Jis gali išvystyti iki 100 km/h greitį
Gimtadieniniai e-atvirukai..... tiesiog gražūs paveiksliukai su orginaliais užrašais ir be jų, gimtadienio proga
Gyvūnų skulptūros iš kompaktinių diskų..... Sean Avery menas - skulptorius ir iliustratorius iš Australijos Sean Avery kuria daugumai atpažįstamų gyvūnų skulptūras. Įdomu tai, kad moliu jo darbams tampa seni kompaktiniai diskai