» Jauniaus Matonio gyvenimo faktai

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Biografijos » Veikla

JAUNIUS MATONIS (1967-10-07) » » » Žurnalistas » TV laidų vedėjas

Jaunius Matonis :: Žurnalistas ir TV laidų vedėjas
Jaunius Matonis - žurnalistas ir TV laidų vedėjas.

J. Matonis Vilniaus universitete baigė žurnalistiką. Vedęs, su žmona Rūta, kuri yra sostinės savivaldybės tarnautoja, augina sūnų Lauryną (g.1994m.). Baigęs studijas pradėjo dirbti Lietuvos televizijoje (LTV), kur dirbo laidos "Labirintas" administratorium, vėliau redaktorium, vedėju. T.p buvo ir Dalios Kutraitės laidos "Jūsų studija" redaktorius. Parėjęs į LNK kūrė ir vedė laidą "Juodasis penktadienis", kuri vėliau vadinosi "Kruvinuoju sekmadieniu".

T.p kažkurį tai laiką dirbo ir Baltijos televizijoje (BTV), kur kasdien vedė "Kruvinąją bangą". O grįžęs atgal į LNK, ėmė vesti "Žinių" kriminalų rubriką.

Taigis, kriminalai yra J.Matonio kasdienybė. Kaip jis pats sako "Kai man pasiūlė kurti ir vesti kriminalų rubriką, pabūgau, kad dažnai teks matyti lavonus. Man tuomet buvo baisu ir prie natūraliai mirusio žmogaus pašarvoto kūno. Bet greitai susitaikiau su savo darbo specifika - šuo ir kariamas pripranta"
Koks buvo jūsų pirmasis vaikystės nusikaltimas ir bausmė už jį?
- Trečioje klasėje mane labai erzino draugas. Nusprendžiau atkeršyti ir nugvelbiau jo šratinuką. Jį paslėpiau mūsų kieme stovinčio automobilio "Zaporožec" duslintuve. O mašina nuvažiavo... Kai namuose prisipažinau, tėvas mane nusivedė pas jo tėvus. Buvo labai gėda. Nuo to laiko šratinukų nevagiu ir jų duslintuvuose neslepiu.

Koks nusikaltimas sukrėtė labiausiai?
- Kraupių dalykų tenka matyti beveik kasdien. Žiaurumas neturi ribų. Man šiurpūs avarijų aukų vaizdai. Ypač - kai nukenčia vaikai. Teko filmuoti du gaisre žuvusius vaikus - kraupus vaizdas.

O kas prajuokino?
-Tokių atvejų būna nemažai. Štai neseniai rodėme siužetą apie tai, kaip vaikinas mobiliuoju telefonu pagrasino susprogdinti seimą. Kriminalistai susekė jo numerį, paskambino ir apsimetė bičiuliais. Pareigūnai pasigyrė, kad turi butelį degtinės, ir pasiūlė susitikti. "Sprogdintojas" į pasimatymą, kurio metu ir buvo sulaikytas, atvyko pats.

Kokį ginklą nešiojatės?
-Mikrofoną, kamerą, laisvą žodį. Kažkada nusipirkau dujinį pistoletą. Bet juo išoviau tik porą kartų - kad sukelčiau fejerverką per naujuosius metus.

Matonis - dažna pavardė žiniasklaidos pasaulyje. Pristatykite visą jūsų žinomų giminaičių klaną?
-Mano dėdė - dokumentinių filmų kūrėjas Juozas Matonis. LNK antrinis kanalas TV1 transliuoja jo ir jo kolegos Vytauto Damaševišiaus kuriamą Lietuvos menininkų portretų ciklą.
Mano vyresnysis brolis Audrius - BNS politikos naujienų vyriausiasis redaktorius ir BTV laidos "Ketvirtoji valdžia" vedėjas. Pusbrolis Aleksandras - politologas, BNS darbuotojas, o jo žmona Ieva - žurnalo "Moteris" redaktorė.

Netikrų kaukolių kolekcionavimas - ar vienintelis jūsų hopis?
-Kaukolių turiu gal šešias. Kiekviena jų turi savo istoriją. Bijau plėsti kolekciją - nes nebežinau kur namuose ją laikyti...
Pomėgių turiu ir daugiau. Prieš metus pradėjau žaisti lauko tenisą. Bet susižalojau, ir treniruotės laikinai nutrūko.
Tą dieną, kai už grotų sėdo dviratininkas Raimondas Rumšas, nusipirkau dviratį ir per porą savaičių numyniau apie 200 kilometrų.

Surinkus jūsų mobiliojo telefono numerį, pasigirsta iškilminga melodija iš rusų serialo apie Šerloką Holmsą. Ar jis - mylimiausias jūsų herojus?
-Vaikystės herojus. O tos muzikos negaliu pamiršti iki šiol. Dabar labiausiai mėgstu Džeimsą Bondą. Esu matęs visus filmus apie šio supermeno žygius.
Informacijos šaltinis: ltvirtove.lt rinktinė informacija
  Paskutinis atnaujinimas: 2013-02-09
Rodyklė Jaunius Matonis nuotraukose »»» žiūrim ką turim »

• 2022 Sausio 25 d. Antradienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Jaudvilas, Jaudvilė, Paulius, Povilas, Viltė, Viltenė, Viltenis, Viltotas, Viltys, Žiedė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Iki leidinys: geriausios akcijos viename kataloge..... Iki leidinys – tai viena patogiausių priemonių, padedančių paprasčiau numatyti būsimus pirkinius, todėl jį visada palanku peržiūrėti dar prieš vykstant į prekybos centrą.....

2022 m. nedarbo dienos..... Tad, kiek laisvų dienų turėsime 2022-aisiais? Pasirodo, kad 2022-aisiais turėsime net 5 "ilguosius savaitgalius" o vieną SUPER trumpą... ...

Kalendorius atsispausdinimui 2022-iems..... galima juk puikiai gyventi ir be kalendoriaus, tačiau.. kam gyventi puikiai, jei galima super puikiai gyventi. Tad, kalendorius 2022-iesiems metams, tereiktų atsisiųsti.....

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute aprašyti savo mėgstamą įžymybę, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Raudondvario senasis tiltas..... Tai senojo geležinio tilto liekanos per Nevėžį ties Raudondvariu, pastatytas ant betoninių atramų 1930–1931 metais, dab. Nevėžio gatvės tęsinyje.
Vabalas raganosis..... įdomūs faktai iš gyvūnų pasaulio... taigi, ar žinote koks gyvūnas pasaulyje stipriausias, lyginant su jų pačių svoriu... ar bandote spėti?
Žaidimas su rankų šešėliais..Šešėlių magija arba tiesiog, šešėlių pasaulis - susikurk zooparką namuose. Tam reikės tamsos, stalinės lempos, kurią galėtum nukreipti taip kad susidarytų ant sienos šešėliai ir.. žinoma, rankų..