» Jauniaus Matonio gyvenimo faktai

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Biografijos » Veikla

JAUNIUS MATONIS (1967-10-07) » » » Žurnalistas » TV laidų vedėjas

Jaunius Matonis :: Žurnalistas ir TV laidų vedėjas
Jaunius Matonis - žurnalistas ir TV laidų vedėjas.

J. Matonis Vilniaus universitete baigė žurnalistiką. Vedęs, su žmona Rūta, kuri yra sostinės savivaldybės tarnautoja, augina sūnų Lauryną (g.1994m.). Baigęs studijas pradėjo dirbti Lietuvos televizijoje (LTV), kur dirbo laidos "Labirintas" administratorium, vėliau redaktorium, vedėju. T.p buvo ir Dalios Kutraitės laidos "Jūsų studija" redaktorius. Parėjęs į LNK kūrė ir vedė laidą "Juodasis penktadienis", kuri vėliau vadinosi "Kruvinuoju sekmadieniu".

T.p kažkurį tai laiką dirbo ir Baltijos televizijoje (BTV), kur kasdien vedė "Kruvinąją bangą". O grįžęs atgal į LNK, ėmė vesti "Žinių" kriminalų rubriką.

Taigis, kriminalai yra J.Matonio kasdienybė. Kaip jis pats sako "Kai man pasiūlė kurti ir vesti kriminalų rubriką, pabūgau, kad dažnai teks matyti lavonus. Man tuomet buvo baisu ir prie natūraliai mirusio žmogaus pašarvoto kūno. Bet greitai susitaikiau su savo darbo specifika - šuo ir kariamas pripranta"
Koks buvo jūsų pirmasis vaikystės nusikaltimas ir bausmė už jį?
- Trečioje klasėje mane labai erzino draugas. Nusprendžiau atkeršyti ir nugvelbiau jo šratinuką. Jį paslėpiau mūsų kieme stovinčio automobilio "Zaporožec" duslintuve. O mašina nuvažiavo... Kai namuose prisipažinau, tėvas mane nusivedė pas jo tėvus. Buvo labai gėda. Nuo to laiko šratinukų nevagiu ir jų duslintuvuose neslepiu.

Koks nusikaltimas sukrėtė labiausiai?
- Kraupių dalykų tenka matyti beveik kasdien. Žiaurumas neturi ribų. Man šiurpūs avarijų aukų vaizdai. Ypač - kai nukenčia vaikai. Teko filmuoti du gaisre žuvusius vaikus - kraupus vaizdas.

O kas prajuokino?
-Tokių atvejų būna nemažai. Štai neseniai rodėme siužetą apie tai, kaip vaikinas mobiliuoju telefonu pagrasino susprogdinti seimą. Kriminalistai susekė jo numerį, paskambino ir apsimetė bičiuliais. Pareigūnai pasigyrė, kad turi butelį degtinės, ir pasiūlė susitikti. "Sprogdintojas" į pasimatymą, kurio metu ir buvo sulaikytas, atvyko pats.

Kokį ginklą nešiojatės?
-Mikrofoną, kamerą, laisvą žodį. Kažkada nusipirkau dujinį pistoletą. Bet juo išoviau tik porą kartų - kad sukelčiau fejerverką per naujuosius metus.

Matonis - dažna pavardė žiniasklaidos pasaulyje. Pristatykite visą jūsų žinomų giminaičių klaną?
-Mano dėdė - dokumentinių filmų kūrėjas Juozas Matonis. LNK antrinis kanalas TV1 transliuoja jo ir jo kolegos Vytauto Damaševišiaus kuriamą Lietuvos menininkų portretų ciklą.
Mano vyresnysis brolis Audrius - BNS politikos naujienų vyriausiasis redaktorius ir BTV laidos "Ketvirtoji valdžia" vedėjas. Pusbrolis Aleksandras - politologas, BNS darbuotojas, o jo žmona Ieva - žurnalo "Moteris" redaktorė.

Netikrų kaukolių kolekcionavimas - ar vienintelis jūsų hopis?
-Kaukolių turiu gal šešias. Kiekviena jų turi savo istoriją. Bijau plėsti kolekciją - nes nebežinau kur namuose ją laikyti...
Pomėgių turiu ir daugiau. Prieš metus pradėjau žaisti lauko tenisą. Bet susižalojau, ir treniruotės laikinai nutrūko.
Tą dieną, kai už grotų sėdo dviratininkas Raimondas Rumšas, nusipirkau dviratį ir per porą savaičių numyniau apie 200 kilometrų.

Surinkus jūsų mobiliojo telefono numerį, pasigirsta iškilminga melodija iš rusų serialo apie Šerloką Holmsą. Ar jis - mylimiausias jūsų herojus?
-Vaikystės herojus. O tos muzikos negaliu pamiršti iki šiol. Dabar labiausiai mėgstu Džeimsą Bondą. Esu matęs visus filmus apie šio supermeno žygius.
Informacijos šaltinis: ltvirtove.lt rinktinė informacija
  Paskutinis atnaujinimas: 2013-02-09
Rodyklė Jaunius Matonis nuotraukose »»» žiūrim ką turim »

• 2022 Liepos 5 d. Antradienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Antanas, Butgina, Butginas, Butginė, Butginta, Butgintas, Butgintė, Filė, Filomena, Filomenas, Karolina, Mantmilas, Mantmilė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip išnaikinti tarakonus?..... Tarakonai ieškodami maisto, apsistos namuose ir jūsų virtuvėje, vonios kambaryje ir kitose gyvenamosiose patalpose. Deja, jie greitai dauginasi ir gali platinti ligas. Jei pavargote dalytis savo n...

Laukinė aborigenų bakchanalija..... Kartu su žmona tuo metu gyvenome Puškonių kaime ir kiaules auginome nuolat, tačiau paršelius auginimui pirkdavome turguje. Kadangi iš vieno eilinio paršelių pirkimo viena kiaulaitė labai sparčiai ...

6 įkvepiančios idėjos šiltajam sezonui..... Su pavasariu ateina ir noras į kasdienybę įnešti daugiau spalvų, o vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra spalvoti papuošalai. Šiuo metu spindintys visur – nuo TikTok’o iki garsiausių Europos m...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute aprašyti savo mėgstamą įžymybę, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Popierinių snaigių schemos..... išsikarpyti snaigę nėra sudėtinga, tereikia noro, fantazijos ir laiko, tad jei pritrūko fantazijos - snaigių schemos..
Faktai apie karves..... Ar žinote, kad karvės ėsdamos žolę, paprastai išsirikiuoja Šiaurės – Pietų linija, galvos būna nukreiptos į Šiaurę arba Pietus. Ir dažnai pasitaiko, kad beveik visa banda žiūri į vieną pusę. Toks
Didysis Gizos sfinksas..... mes pasitarėme ir nusprendėme, kad tai ko gero viena iš labiausiai bučiuojamų skluptūrų pasaulyje.. kaip? ar pritariate mūsų nuomonei