» Žvejotgalos koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Žvejotgalos koplyčiaTai koplyčia stovinti Žvejotgalos kaime, Biržų rajono savivaldybės teritorijoje, pasienyje su Latvija, prie kelio Juostaviečiai – Germaniškis. Koplyčia priklauso Suosto Šv. Kryžiaus Išaukštinimo parapijai.

Koplyčia įkurta 1992 metų kovo mėnesį buvusios mokyklos patalpose, kun. Mykolo Stonio iniciatyva, kuris tuomet Suosto šv. Kryžiaus Išaukštinimo parapijoje ėjo klebono pareigas. 1994 metais koplyčią pašventino Panevėžio vyskupas Juozapas Preikšas.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Biržų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Ryto g. 4, Žvejotgala, Pačeriaukštės sen., Biržų r. sav.
Tel: 8 450 55373

Pamaldos:
(teirautis tel. 8 450 55373)


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Įžymybių biografijų skyrelis (žmonės)..... Lietuvos ir pasaulio įžymybių bei žinomų žmonių gyvenimo ar biografijų faktai...
Galvosūkiai su degtukais..... gyvuoja galvosūkių rūšis, kuriems reikalingi būtent degtukai, nors aišku nebūtinai, galima puikiai išsiversti ir su dantų krapštukais ..
Eilėraščiai apie žiemą..... Šiaurys už lango ūžė: Žu žu! Žu žu! Žu žu!– Balta žiemužė atėjo pamažu... O jos vaikučiai laukė su slidėmis kieme...