» Žvejotgalos koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Žvejotgalos koplyčiaTai koplyčia stovinti Žvejotgalos kaime, Biržų rajono savivaldybės teritorijoje, pasienyje su Latvija, prie kelio Juostaviečiai – Germaniškis. Koplyčia priklauso Suosto Šv. Kryžiaus Išaukštinimo parapijai.

Koplyčia įkurta 1992 metų kovo mėnesį buvusios mokyklos patalpose, kun. Mykolo Stonio iniciatyva, kuris tuomet Suosto šv. Kryžiaus Išaukštinimo parapijoje ėjo klebono pareigas. 1994 metais koplyčią pašventino Panevėžio vyskupas Juozapas Preikšas.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Biržų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Ryto g. 4, Žvejotgala, Pačeriaukštės sen., Biržų r. sav.
Tel: 8 450 55373

Pamaldos:
(teirautis tel. 8 450 55373)


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Eglutės papuošalai iš makaronų..... mėgstate makaronus, o ar žinote, kad ir net makaronais yra puošiamos kalėdinės eglutės. Na kaip sakoma, skonis subtilus dalykėlis, bet kodėl gi ne.. tai gali būti visai linksma, ypač jei žaisliuku
Kaip išmokti šokti?..... rimti video.. rimta tema :) Juk šokti turi mokėti visi ir ne bet kaip šokti o tik gražiai, tad rinktiniai video - kaip išmokti šokti įvairius šokius?
Kiaušinių marginimas dekupažo būdu..Ieškantiems natūraliausio, nekenksmingo būdo marginti velykinius kiaušinius, iš ties vertėtų išbandyti ir marginimą dekupažo būdu, jokių sintetinių dažų nereikia, itin lengva. Mano nuomone, svarbiausi