» Žemaičių Naumiesčio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Žemaičių Naumiesčio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Žemaičių Naumiesčio gyvenvietėje, prie Šilutės – Šilalės kelio. Medinę bažnyčią 1782 m. pastatė Mykolas Ronikeris. Ji 1790 m. konsekruota, dovanotas valakas žemės.

Bažnyčiai priklausė Degučių ir Gardamo filijos. Bažnyčia liaudies architektūros formų, turi neogotikos bruožų, kryžminio plano, su bokšteliu. Yra 5 altoriai. Šventoriaus tvora akmenų mūro. Jame palaidotas Žemaičių Naumiesčio klebonas, vėliau altarista Petras Bernotas (1910–1988).

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Šilutės dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Šilutės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Žemaičių Naumiestis [2]
Adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 3 Žemaičių Naumiestis Šilutės r. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie kavą..... Ar žinote, kad jeigu kavos išgeriama daug, ją patariama gerti kartu su saldumynais ar kokiais nors kitais riebiais produktais, nes jie sustiprins gerąsias kavos savybes ir silpnins blogąsias.
Faktai apie varnas..... Varna, skaitoma viena iš protingiausių paukščių - dalis šių paukščių negalėdami perskelti riešuto, jį numeta ant kelio, kad pervažiavusi mašina jį sutraiškytų ir po to viduje esančią valgomą dalį
Faktai apie džinsus..... Ar žinote, kad klasikinė džinsų spalva – tamsiai mėlyna indigo spalva.Indigas – tai vienas seniausių žinomų istorijoje dažas, išgaunamas iš indigo medžio lapų.