» Ylakių evangelikų baptistų bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Ylakių evangelikų baptistų bažnyčiaTai baptistų bažnyčia Ylakiuose, Skuodo rajone. Bažnyčioje įsikūręs choras, sekmadienio mokykla, jaunimo grupė. Be to, yra maldos grupė Skuode. Pastorius važinėja iš Klaipėdos.

Evangelikų baptistų bendruomenė Ylakiuose įsikūrė 1905 m. 2014 m. duomenimis, turėjo 20 narių.

Ylakiuose evangelikų liuteronų (vėliau baptistų) pirmieji maldos namai buvo pastatyti 1897 m. Jų religinę bendruomenę sudarė daugiausia latviai. Ir dabar baptistų bažnyčia dažnai vadinama latvių bažnyčia.

Dabartinė mūrinė (raudonų plytų) baptistų bažnyčia pastatyta 1931 m. (kitais duomenimis, apie 1932–1933 m.) Stripinių kaime, kuris vėliau susijungė su Ylakiais. Tarybiniais metais bažnyčia buvo aptinkuota baltai. 1999 m., padedant užsienio baptistų bendruomenėms, bažnyčios viduje padarytas remontas: įvestas elektrinis šildymas, sudėtos naujos grindys.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Skuodo rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Ylakiai [3]
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, Ylakiai, Ylakių sen., Skuodo r. sav.

Pamaldos:
pirmą ir trečią sekmadienį 11 val. (latvių kalba su vertimu į lietuvių).
paskutinį sekmadienį 13 val. (lietuvių kalba).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

10 mūsų klausimų JPA FM radijo įkūrėjui Karoliui..Buvo vienas toks atvejis, kai vedėja užmiršo išjungti mikrofoną ir dainos metu šnekėjo su mama. =) Taip pat yra buvę ir atvirkščiai, kai vedėjas galvoja, kad bendrauja su klausytojais nors užmiršta įs
Kalendorius.....dabartinį kalendorių sudarė egiptiečių astronomas ir matematikas Sozigenas.
Faktai apie animaciją..... Ar žinote, kad pasaulyje plačiausiai paplitusios trys animacijos technologijos rūšys: tradicinė animacija, sustabdyto kadro animacija (stop - motion), kompiuterinė animacija