» Vosiliškio Šv. Juozapo bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Vosiliškio Šv. Juozapo bažnyčia
Vosiliškio Šv. Juozapo bažnyčia © vietoves.lt

Tai bažnyčia stovinti Vosiliškio kaime, prie Raseinių–Grinkiškio kelio. Apie 1712 m. Belozarai Belazariškio dvare pastatė koplyčią. Juozapas Belozaras 1785 m. pastatė medinę bažnyčią ir jai dovanojo žemės.

XIX a. pradžioje veikė parapinė mokykla. Atokiau nuo Belazariškio dvaro 1812 m. pastatyta nauja dabartinė medinė bažnyčia. Vosiliškio finalistas kunigas Juozapas Limontas 1863 m. ištremtas į Permės guberniją (mirė Solikamske 1866 m.). 1882 m. bažnyčia suremontuota ir padidinta. 1929 m. įkurta parapija.

Bažnyčia liaudies architektūros formų, stačiakampio plano, su siaura penkiasiene apside. Ant kraigo galų – du bokšteliai. Vienanavė, yra vienas altorius.

Vyskupija: Kauno arkivyskupija.
Dekanatas: Raseinių dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Raseinių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Raseinių g. 46, Vosiliškis, Pagojukų sen., Raseinių r. sav.

Pamaldos:
Šv.MIŠIOS:
Sekmadieniais 13 val.
Šiokiadieniais pagal susitarimą.
Šeštadieniais pagal susitarimą.
Išpažintys klausomos prieš šv. Mišias.

ATLAIDAI:
Šv. Juozapo – kovo 19 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).
Šv. Joanos – VI Velykų sekmadienis.
Šv. Jono Krikštytojo – birželio 24 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Gražūs žodžiai mokytojams..... Vėsiom žvaigždėm jau naktys lyja. Jų prikrenta į širdį, į knygas, atminimus. Ir išvilioja po rudens dangum klajoti mus... Su Mokytojų diena!
Nauji žodžiai sveikinimams..... Eik gyvenimo saulės sutikti, Neškis šypsenas, laimę kartu. Tegul niekas nedrįsta sutrypti, Kas svajonėse bus tau brangu. Jeigu skausmas ranką ištiestų, Netikėki, kad laimės nebus. Tu gyvenki, šyps
Kalėdinės kompozijos..... Prieš kalėdas, dažną kamuojantis klausimas... kaip papuošti namus ar kambarį, kaip pasidaryti kažkokią kalėdinę dekoraciją ir pan..