» Vladikiškių dvarininkų Romerių koplyčia–mauzoliejus

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Vladikiškių dvarininkų Romerių koplyčia–mauzoliejusTai mūrinė koplyčia, stovinti Mažųjų Vladikiškių kaimo kapinėse, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Kaišiadorių rajone, 2,4 km į šiaurės rytus nuo Žiežmarių, šalia kelio 1808 Kaišiadorys–Stasiūnai–Triliškės.

Mūrinė koplyčia Mažosiose Vladikiškėse – viena iš garsiai Romerių giminei priklausiusių laidojimo vietų. Ji stačiakampio plano, vakarinis fasadas (į kelio pusę) su trimis arkinėmis nišomis. Priekiniame fasade įrengta arkinė įėjimo durų anga, virš jos – stačiakampė niša. Viduje – aklinos nedekoruotos sienos, be rūsio. Patalpa naudojama sudėti kapinių kryžiams. Koplyčios išorinėje sienoje (vakarų pusėje) įrengtos trys lentos su epitafijomis.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Kaišiadorių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Mažosios Vladikiškės, Žiežmarių apylinkės sen., Kaišiadorių r. sav.
NEveikianti
Koplyčią supa Mažųjų Vladikiškių kaimo kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

10 klausimų svetainės, specialiesiems pedagogams ir logopedams, kūrėjoms..Ši svetainė visų pirma yra skirta specialiesiems pedagogams ir logopedams. Tačiau mums labai smagu, kai čia užsuka ir pradinių klasių ar dalykų mokytojai. Girdėjome gražių atsiliepimų ir iš mamyčių lū
Visa kas nudžiugintų draugus..... Gražūs žodžiai sveikinimams, užuojautoms, tostams, padėkoms t.p e- atvirukai, tinkantys ne tik draugams, bet ir priešams bei pažįstamiems žmogeliukams :)
Faktai apie ausis..... Ar žinote, kad iš viso žmogus skiria 3 – 4 tūkstančius įvairių aukščių garsus.