» Vištyčio evangelikų liuteronų bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Vištyčio evangelikų liuteronų bažnyčiaTai evangelikų liuteronų bažnyčia Vilkaviškio rajone, Vištyčio miestelyje, Taikos g. 59. Greta yra evangelikų kapinės. 1844 m. pastatyta akmeninė bažnyčia, akmenys buvo sumūryti su kalkių skiediniu, o stogas uždengtas čerpėmis.

Pirmuoju parapijos kunigu tapo iš Garliavos kilęs Leopoldas Eduardas Erdmanas. Tačiau jis netrukus pasitraukė ir iki 1854 m. čia kunigavo Gotlybas Genšas, 1854–1857 m. – Aleksandras Šulcas.

Vėliau Vištyčio filiją pakaitomis aptarnavo Virbalio ir Vižainių parapijų kunigai. 1923 m. bažnyčia subūrė parapiją, įsigijo kleboniją. 1993 m. atkurta parapija.

Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Vilkaviškio rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Vištytis [2]
Adresas: Taikos g. 59, Vištytis, Vištyčio sen., Vilkaviškio r. sav.
Prie maldos namų netoliese yra Vištyčio evangelikų kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kalėdų dvasia pulsuojantis Kaunas 2017..... Burbulai Laisvės alėjoje šiemet nuostabūs, o va pagrindinė Kauno eglutė, šiek tiek nuvylė, turbūt labiausiai Lietuvoje kritikuojama kalėdinė eglutė, ir ko gero didžiausios strėlės tenka ne pačiai
Loginiai žaidimai..Visas mūsų gyvenimus - nuolatinis sudėtingų ir paprastesnių loginių užduočių sprendimas. Nemokant logiškai mąstyti, protingai elgtis, gyventi tikrai nelengva, tad..
Idėja Dovanos pakavimui Nr. 17..... Dovanų pakavimas turbūt vienas iš didžiausių rūpesčių prieš dovanos įteikimą, tad originali idėja dovanai..