» Viešvilės Kristaus Atsimainymo bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Viešvilės Kristaus Atsimainymo bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Viešvilės miestelyje, prie Pagėgių–Jurbarko kelio. Įrengta 1863 m.

Viešvilėje nuo XVIII a. vidurio veikė privati katalikų bažnyčia. 1863 m. privačiame name įrengta visuomeninė katalikų bažnyčia. 1992 m. buvo statoma nauja bažnyčia, toje vietoje stovi kryžius. Parapija garsėja Kristaus Atsimainymo atlaidais.

Bažnyčia stačiakampio plano, su bokšteliu, 2 išsikišusiais prieangiais.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Tauragės dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Jurbarko rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Klaipėdos g. 108, 74236 Viešvilė, Viešvilės sen., Jurbarko r. sav.
Tel: +370 615 98891

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Šiaudų skulptūros..... šiaudai – tai sausa antžeminė javų stiebo dalis, likusi nukūlus grūdus. Naudojama, kaip pašaras, kuras, statybinė medžiaga, trąša.. ir žinoma meno dirbiniams
Kalėdinės dekoracijos iš popieriaus..... įvairių žaisliukų iš popieriaus rinktinė kolekcija arba tiesiog, rinktinės idėjos kalėdiniams žaisliukams..
Keistos figūros, dailininkų klaidos..... įdomių bei linksmų paveiksliukų rinkinukas tema - Keistos figūros, dailininkų klaidos - kaip ir nelabai mįslės, bet kažkaip nusprendėme prie jų visai tinka :)