» Viešvėnų Švč. Trejybės bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Viešvėnų Švč. Trejybės bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Pirmųjų Viešvėnų kaime, 7 km į pietryčius nuo Telšių. Viešvėnuose 1758 m. pastatyta pirmoji bažnyčia. 1852 m. pastatyta nauja dabartinė medinė.

1902 m. sudegė klebonijos trobesiai. Jie 1903–1906 m. atstatyti, taip pat pristatytas priebažnytis, vietoj senos – nauja didesnė zakristija, pastatyta varpinė. 1924 m. įkurta parapija, bažnyčia suremontuota. Po Antrojo pasaulinio karo kunigas Jonas Kauneckas suremontavo varpinę, išdažė bažnyčią. Už tai valdžia jam uždraudė aptarnauti Viešvėnų bažnyčią ir parapiją.

Bažnyčia liaudies architektūros formų, turi neogotikos bruožų, stačiakampio plano, vienabokštė, su pristatyta zakristija. Įrengti 3 altoriai. Šventoriaus tvora akmenų mūro.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Telšių dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Telšių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Ramybės g. 2, Viešvėnai, 88068 Telšių r.
Tel: (444) 68642

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Stalo žaidimo "Monopilis" - taisyklių variantas..... tai klasikinis stalo žaidimas, kurio metu perki, nuomoji ir parduodi nekilnojamą turtą
Faktai apie kairiarankius..... Ar žinote, kad kairiarankiai dažniausiai gimsta antrame pusmetyje, o rečiausiai pavasarį.
E-atvirukai TIK vyrams..... gražūs ir šilti e-atvirukai, skirti tik vyrams - įvairiausiomis progomis ir bet kokiam skoniui - sveikink ir būsi pasveikintas :))