» Veiviržėnų kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Veiviržėnų kapinių koplyčiaTai nedidelė kapinių koplyčia-oratorija, stovinti Klaipėdos rajone, Veiviržėnų miestelio parapinių kapinių centre. Koplyčia medinė liaudiškų formų, pastatyta 1791 m. Kartu su kapinių vartais yra respublikinės reikšmės paveldo objektas.

Iš pradžių koplyčia stovėjo senosiose Veiviržėnų Šv. Jurgio kapinėse, o XIX amžiaus 6 dešimtmečio pabaigoje – 7 deš. pradžioje atidarius naująsias kapines koplyčia buvo perkelta į naujasias kapines, greta kelio į Švėkšną.

Prie koplyčios rytų pusėje stovi ir tarpukariu moterų sambūrio už aukas pastatyta „Pieta“, kurią gali iškart pastebėti, vos įžengus pro gražius senuosius kapinių vartus.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Klaipėdos rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Veiviržėnai [2]
Adresas: Taikos g. 12, Veiviržėnai, Veiviržėnų sen., Klaipėdos r. sav.
Koplyčią supa Veiviržėnų miestelio kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Černobilio AE avarija..Tai pati baisiausia atominės energetikos katastrofa pasaulyje, įvykusi 1986 metais naktį iš balandžio 25-osios į 26-ąją. Tačiau pasaulis apie tai sužinojo tik po kelių dienų
Galvosūkiai..... įdomių galvosūkių rinkinukas - proto mankštai, tad "palaužykime" galvas ..
Atvirukai sekretorėms..... turi draugę dirbančią sekretore? nustebink ir pralinksmink draugę, gražiu e-atviruku sekretorės dienos proga :)