» Veiviržėnų kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Veiviržėnų kapinių koplyčiaTai nedidelė kapinių koplyčia-oratorija, stovinti Klaipėdos rajone, Veiviržėnų miestelio parapinių kapinių centre. Koplyčia medinė liaudiškų formų, pastatyta 1791 m. Kartu su kapinių vartais yra respublikinės reikšmės paveldo objektas.

Iš pradžių koplyčia stovėjo senosiose Veiviržėnų Šv. Jurgio kapinėse, o XIX amžiaus 6 dešimtmečio pabaigoje – 7 deš. pradžioje atidarius naująsias kapines koplyčia buvo perkelta į naujasias kapines, greta kelio į Švėkšną.

Prie koplyčios rytų pusėje stovi ir tarpukariu moterų sambūrio už aukas pastatyta „Pieta“, kurią gali iškart pastebėti, vos įžengus pro gražius senuosius kapinių vartus.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Klaipėdos rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Veiviržėnai [2]
Adresas: Taikos g. 12, Veiviržėnai, Veiviržėnų sen., Klaipėdos r. sav.
Koplyčią supa Veiviržėnų miestelio kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Trakų pilies tiltas..... Tai pėsčiųjų tiltas Galvės ežere, vedantis iš žemyno į vieną iš didesnių – Pilies salą Trakuose. Čia įrengtas vienas populiariausių turistinių objektų – Trakų salos pilies muziejus.
Festivalis-konkursas RUMSHK’14..... Festivaliui-konkursui RUMSHK’14 vis labiau artėjant, skelbiame naujienas! Džiaugiamės, kad sulaukėme nemažą kiekį dalyvių konkurse, kas rodo,kad festivalis-konkursas RUMSHK įgauną pagreitį ir ...
Kalėdų simboliai..... kalėdos yra viena iš populiariausių švenčių ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Ši šventė apipinta daugybės legendų ir pasakojimų apie įvairius Kalėdų simbolius. Taigi, kokie pagrindiniai Kal