» Vasiulių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Vasiulių koplyčiaTai kapinių koplyčia stovinti Vasiuliuose, Ignalinos rajone, 1 km nuo Naujojo Daugėliškio, Šv. Joakimo ir Onos parapijoje.

Koplyčia pastatyta XIX a. viduryje. Stovi kapinių kalnelyje, apsuptame laukų, šalia kelio 112 Ignalina–Didžiasalis. Medinė, stačiakampio plano, priekiniu fasadu atsukta į šiaurės rytus (į Vasiulių pusę). Prastos būklės skardinį stogą vainikuoja išlikęs senas kryžius.

Regionas: Dzūkija. Maldos namai Dzūkijoje
Savivaldybė: Ignalinos rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Vasiuliai, Naujojo Daugėliškio sen., Ignalinos r. sav.
NEveikianti
Koplyčią supa Vasiulių kaimo kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Religiniai eilėraščiai..... Atsiklaupęs prieš altorių, Prieš Švenčiausį pagarboj, Nuraminti širdį noriu, Dievo amžinoj globoj. Bet tos mintys palaidūnės...
Eilėraščiai apie namus..... sakoma be namų negerai, tačiau kartais namai telieka tik žodžiai. Kaip bebūtų, eilėraščių rinkinukas apie vieną iš svarbiausių vietų gyvenime - namus
Faktai apie heloviną..... Ar žinote, kad Helovinas yra viena seniausių švenčių pasaulyje, imigrantų iš Europos dėka ji buvo atgabenta į Ameriką dar prieš 2000 metų.