» Varlaukio Švč. Trejybės bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Varlaukio Švč. Trejybės bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Varlaukio kaime, 7 km į šiaurę nuo Eržvilko, prie Skaudvilės - Eržvilko kelio, Šešuvies dešiniajame krante.

Varlaukyje 1764 m. pastatyta medinė koplyčia. Ji 1830 m. perstatyta. 1860 m. pastatyta bažnyčia. 1862 m. paskirtas kunigas.

1879 m. bažnyčia sudegė. 1881 m. leista statyti naują medinę bažnyčią (pastatyta 1883 m.). 1921 m. įkurta parapija. 1923 m. įsikūrė pavasarininkų kuopa.

Bažnyčia stačiakampio plano, su bokšteliu. Joje įrengti 3 altoriai. Vidų puošė savamokslis meistras Jonas Balsaitis-Drugelis iš Užakmenių kaimo.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Tauragės dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Jurbarko rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Šešuvies g. 6, 74294 Varlaukis, Eržvilko sen., Jurbarko r. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Atostoginiai atvirukai..... gražūs e-atvirukai - atostoginiai atvirukai, tinkantys linkėjimams mylimiems ar patinkantiems žmogeliukams :)
Žaidimai su alkoholiu..Žaidimėliai vyrams, kad linksmiau būtų, kai nerodo futbolo... ar tiesiog pasilinksminimui prie stalo. Beje, šie žaidimai ne vaikams..
Širvėnos ežero tiltas..... Tai medinis pėsčiųjų tiltas, per dirbtinį Širvėnos ežerą ties Biržais. Tiltas yra Biržų regioniniame parke, jungia Biržų miestą su šiauriniame ežero pakraštyje esančiu Astravo dvaru.