» Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia
Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia © vietoves.lt

Tai bažnyčia stovinti Užunvėžių kaime, 7 km į šiaurės vakarus nuo Skiemonių, 7,5 km į šiaurės rytus nuo Kurklių, kairiajame Nevėžos krante, ant kalvelės. Turi racionalistinės ir istorizmo architektūros bruožų. Pagal architekto Karolio Reisono projektą 1937–1940 m. pastatyta medinė bažnyčia (pašventinta 1940 m. rudenį).

Bažnyčia turi racionalistinės ir istorizmo architektūros bruožų, stačiakampio planoj vienabokštė. Gale pristatytos žemos zakristijos. Vienanavė. Šventorius aptvertas, apjuostas tankiomis medžių eilėmis, nuo vieškelio į bažnyčią veda ūksminga alėja.

Vyskupija: Kauno arkivyskupija.
Dekanatas: Ukmergės dekanatas.
Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Anykščių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Užunvėžių k. Kurklių pšt. 29236 Anykščių r.

Pamaldos:
Šv.MIŠIOS:
Sekmadieniais 15 val.

ATLAIDAI:
Šv. Kazimiero – kovo 4 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Švč. Mergelės Marijos Taikos Karalienės – paskutinis gegužės sekmadienis
Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės – spalio 1 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)


Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia nuotraukose:

Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia | Autorius: vietoves.lt  Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia | Autorius: vietoves.lt  Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia | Autorius: vietoves.lt  Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia | Autorius: vietoves.lt  

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

Taukelių koplyčia
Taukelių koplyčia © Wikipedia

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Žaidimai su alkoholiu..Žaidimėliai vyrams, kad linksmiau būtų, kai nerodo futbolo... ar tiesiog pasilinksminimui prie stalo. Beje, šie žaidimai ne vaikams..
Faktai apie rūkymą..... Ar žinote, kad kas aštuonias sekundes pasaulyje miršta 1 žmogus, mirties priežastis – tabako sukelti padariniai.
Kaip skraidina olimpinę ugnį?..... Kauno dienos žurnalistams pavyko išsiaiškinti, kad į lėktuvą olimpinė ugnis atgabenama specialioje kapsulėje, kuri panaši į aliejinę lempą. Šią kapsulę užpatentavo Tarptautinis olimpinis komitetas