» Tytuvėnų kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Tytuvėnų kapinių koplyčiaTai koplyčia stovinti Kelmės rajone, Tytuvėnų seniūnijoje, Tytuvėnų miesto kapinių centre, pastatyta miesto gyventojo Juozapo Kaminsko.

Tai - keturkampis pastatas, 7,5*8,5 m. dydžio, 9 m. aukščio, iš akmens mūro, dengtas čerpėmis. Ten palaidota Kaminskų šeima. Priekinės sienos dešinėje pusėje akmenyje iškalta 1827 m. data. Žmonės pasakoja, kad iš bažnyčios į šią koplyčią veda požemiai.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Kelmės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Tytuvėnai [5]
Adresas: Miško g. 4, Tytuvėnai, Tytuvėnų sen., Kelmės r. sav.
Koplyčią supa Tytuvėnų miesto kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Mandalos menas ir galia..... mokslininkų buvo pastebėta, kad mandalos ir žmogaus akių tinklainės struktūros yra panašios
Gražūs žodžiai Joninių proga..... Tegu pačią trumpiausią ir linksmiausią metų naktį paparčiai tik Jums pražįsta stebuklingais žiedais.. Kuo geriausios sėkmės, kuo tvirčiausios sveikatos, kuo didžiausios laimės linkiu Jums Joninių
Palaikymo e-atvirukai..... gražūs ir šilti palaikymo e-atvirukai - juk gyvenimas ne tik linksmos akimirkos, tad palaikykite artimus žmones sunkiausiomis minutėmis, jei esate toli :)