» Tūbinių Dievo Apvaizdos bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Tūbinių Dievo Apvaizdos bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Tūbinių kaime, 6,5 km į šiaurės rytus nuo Šilalės, prie kelio į Kaltinėnus. Tūbinių dvaro savininkas A. Jacevičius 1822 m. atnaujino buvusią koplyčią, 1824 m. dovanojo valaką žemės, pastatė dabartinę medinę bažnyčią.

Paskirtas kunigas. Bažnyčia buvo Šilalės parapijos filija. 1937 m. įkurta parapija. 1824–1825 metais Tūbinėse įrengtos kalvarijos. Bažnyčia stačiakampio plano, su 2 bokšteliais, apside. Yra 4 altoriai. Šventoriuje stovi mūrinė koplytėlė.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Šilalės dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Šilalės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Gardavos g. 2, 75492 Tūbinės I, Šilalės kaimiškoji sen., Šilalės r. sav.
Tel: (449) 51643

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Mandalos menas bei galia..... ar žinote, kad mandalos kūrimas - puiki atsipalaidavimo priemonė, dirstelkime kokias jas kuria kūrybingi žmogeliai
Faktai apie šaltį..... Ar žinote, kad dozuotas šalčio poveikis skatina laimės hormono - serotonino išsiskyrimą.. tad lekiam paslidinėti :)))
Raudondvario senasis tiltas..... Tai senojo geležinio tilto liekanos per Nevėžį ties Raudondvariu, pastatytas ant betoninių atramų 1930–1931 metais, dab. Nevėžio gatvės tęsinyje.