» Tirkšlių kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Tirkšlių kapinių koplyčiaTai medinė koplyčia Tirkšlių miestelio kapinėse, Tirkšlių seniūnijoje, Mažeikių rajone. Koplyčia pastatyta 1862 metais.

Koplyčia yra unikali savo konstrukcija ir iš kitų medinių koplyčia išsiskiria itin autentiška detalyte - mediniais lietvamzdžiais. Beje, koplyčia vienintelė Mažeikių rajone turinti medinius lietvamzdžius.

1936 m. liepos 1 d. sudegus Tikšlių bažnyčiai, naujos bažnyčios statymo metu, koplyčioje buvo laikytos pamaldos.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Mažeikių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Tirkšliai [3]
Adresas: J. Basanavičiaus g. 6, Tirkšliai, Tirkšlių sen., Mažeikių r. sav.
Koplyčią supa Tirkšlių miestelio kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kaip pasisiųti kalėdinę kojinę?..... Kalėdinės kojinės - ne lietuviškas Kalėdų šventės atributas, tačiau Lietuvoje vis labiau prigyjanti tradicija Kūčių vakarą namus papuošti Kalėdinėmis kojinėmis - tai gan miela namų dekoracija..
Faktai apie faktus biblijoje..... Žmogus, kurio plaukai svėrė apie 3 kg, kai juos kartą per metus nukirpdavo - 2 Sam.14,26
Faktai apie penktadienį..... ar žinai, kad Judaizme (žydų tikėjime) šabas (šventa diena) prasideda nuo penktadienio saulėlydžio ir tęsiasi iki saulėlydžio šeštadienį