» Šiaulių Evangelijos krikščionių bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Šiaulių Evangelijos krikščionių bažnyčia
Šiaulių Evangelijos krikščionių bažnyčia

Tai bažnyčia, priklausanti Lietuvos Evangelikų baptistų bendruomenių sąjungai, įkurta 1989 m., kai grupė tikinčiųjų pradėjo rinktis Lydos gatvėje esančiame 9 numeriu pažymėtame name. Vėliau kai pastatas buvo grąžintas metodistams, pastate įsikūrė dvi savarankiškos bendruomenės: metodistai bei babtistai. Bendruomenę sudaro skirtingų tautybių žmonės, tarp jų ir lietuviai, tačiau juos visus vienija tikėjimas Jėzų Kristų.

1937 m.pastatą įsigijo ir jame apsigyveno metodistų kunigas K. Burbulis su šeima, kuris vėliau savo nuosavybę padovanojo metodistų bendruomenei. Medinis namas per karą stebuklingai nenukentėjo ir iki 1989 m. jame buvo gyvenama. Tai padėjo išsaugoti namą, namo išorė beveik nepasikeitusi.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Šiaulių miesto savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Šiauliai [15]
Adresas: Lydos g. 9, 5400 Šiauliai.
Tel: 41-522316 (Pastorius-Pavel Vol

Pamaldos:
Sekmadieniais 8 val. rusų kalba.

Biblijos vakarai - ketvirtadieniais 18 val.


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kūčių ir kalėdų prietarai..... pirmoji Kalėdų diena - tai šeimos šventė. Taip pat orų bei derliaus pranašavimo diena. Jei diena šalta - tai tikėtasi Velykų su sniegu ir vėlyvo pavasario. Jei tądien pasirodo saulė - metai bus de
Kodėl pirmadienis sunki diena?..... bet ar tikrai, taip jau visiems ir sunki? tačiau pasamprotaukim kodėl, priežastys gali būti kelios
Laimos istorijos..Sukurptos linksmos istorijos... nors rašyt stengiausi linksmai. Kai kurios parašytos pagal tikrą faktą kažkada įvykusį, kažkurios tiesiog fantazija..