» Rumšiškių Šv. Antano koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Rumšiškių Šv. Antano koplyčiaTai medinė koplyčia, esanti Kaišiadorių rajone, Rumšiškių miestelyje, Pajūrio g., prie Rumšiškių bažnyčios. Kapinėse stovi Šv. Onos koplyčia.

Koplyčia pastatyta Pirmojo pasaulinio karo metais kunigo Jono Jurevičiaus rūpesčiu. Ji stūksojo Byliškių kaime, kurio vietoje 1961 m. įsikūrė perkeltos Senosios Rumšiškės. Šalia Šv. Antano koplyčios, į viršutinę Nemuno terasą, 1958–1959 m. buvo perkelta Rumšiškių bažnyčia su varpine iš būsimų Kauno marių dugno.

1942 m. kelias dienas Šv. Antano koplyčioje laikytos pamaldos po balandžio 12 d. įvykusio didelio Nemuno potvynio prie bažnyčios.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Kaišiadorių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Rumšiškės [4]
Adresas: Pajūrio g. 2, Rumšiškės, Rumšiškių sen., Kaišiadorių r. sav.
Prie koplyčios netoliese yra Rumšiškių miestelio kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Mįslės keturgyslės.... paspėliokime.. archyve jau 600 mįslių - visai patogiai padarytas, niekur nesugadintas, bet kasdien turi būt pataisytas. Kas? (3 mįslė - atsakymas tenais)
Vandens pramogų nauda.... ar žinote, kad pati reikšmingiausia vandens pramogų nauda, šiuo metu dar ir aktualiausia.. jog stiprinama imuninė sistema. Dėl vandens šalinasi toksinai. Tad būtent šis procesas prisideda prie imu
Atminimo žvakutė!..... kažkada man sakė, nereikia tokio puslapio, paklausiau kodėl? atsakė - tai liūdesys, bet juk gyvenimas ir susideda ir iš liūdesio ir iš linksmų akimirkų. Tad puslapis, kam svarbus prisiminimas..