» Paveisininkų Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Paveisininkų Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Paveisininkų kaime, 7 km į pietvakarius nuo Veisiejų, Veisiejo ežero rytiniame krante.

Paveisininkų parapija yra viena mažiausių Lietuvoje. Kapčiamiesčio vikaro Albino Krūvelio rūpesčiu 1938 m. pastatyta laikina medinė bažnyčia ir klebonija. Bažnyčią konsekravo vyskupas Antanas Karosas.

Po Antrojo pasaulinio karo paskirtas klebonas Pranas Aušiūra 1946–1951 m. slėpėsi klebonijoje. Vėliau bažnyčia uždaryta, iki 1990 m. neveikė. Bažnyčia tradicinio gyvenamojo namo formos, stačiakampio plano, bebokštė. Šventoriaus tvora akmenų mūro.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Lazdijų dekanatas.
Regionas: Dzūkija. Maldos namai Dzūkijoje
Savivaldybė: Lazdijų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Veisiejo g. 7, Paveisininkai, Kapčiamiesčio sen., Lazdijų r. sav.

Pamaldos:
Šv.MIŠIOS:
(nereguliarios).

ATLAIDAI:
šv. Petro ir Pauliaus – birželio 29 d. 13 val. (Keliama į sekmadienį).
šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės – spalio 1 d. 13 val. (Keliama į sekmadienį).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie gėrimus..... Valgom, geriam, o ar žinote, kad arbata yra antras pagal populiarumą gėrimas po vandens, tačiau jei atmetus vandenį, arbata – populiariausias gėrimas pasaulyje, alus – antras pagal populiarumą. Iš
Ką jogos išmintis pataria įsimylėjėliams?..... daugelis nerandančių meilės numoja ranka.. ir toliau taip gyvena, pasirodo tereikėtų pasigilinti į klausimą - KODĖL? štai ką sako jogos išmintis
Melagių dienos atvirukai..... gražūs e-atvirukai melagių (balandžio 1-osios) proga, tinkantys linksmiems draugams bei priešams :)