» Pašilės Šv. Jurgio bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Pašilės Šv. Jurgio bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Pašilės miestelyje, 8 km į šiaurės rytus nuo Kaltinėnų. Dvarininkas Jurgis Jucevičius 1781 m. pastatė medinę bažnyčią. Ji buvo Kaltinėnų parapijos filija.

1795 m. įkurta parapija, bažnyčiai dovanotas žemės sklypas. 1863 m. minima parapinė mokykla. 1883 m. pastatyta dabartinė medinė bažnyčia. 1908–1913 m. veikė „Saulės“ draugijos mokykla. Bažnyčia liaudies architektūros formų, kryžminio plano, su bokšteliu. Šventoriaus tvora akmenų mūro. Jame stovi medinė varpinė.

Vyskupija: Šiaulių vyskupija.
Dekanatas: Kelmės dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Kelmės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Šilo g. 44, 86314 Pašilė, Kražių sen., Kelmės r. sav.
Tel: (427) 58349

Pamaldos:
Šv.MIŠIOS:
Sekmadieniais – 9.030 val.,
Šeštadieniais – pagal susitarimą


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kaip atpažinti kiaulių gripą?..... liga prasideda staigiai, skauda galvą ir akių obuolius, padidėja temperatūra, “laužo”
Faktai apie kairiarankius..... Ar žinote, kad kairiarankiai dažniausiai gimsta antrame pusmetyje, o rečiausiai pavasarį.
Išskirtiniausi pasaulio vaikai..... ar esi girdėjęs, kas protingiausias pasaulyje žmogus, būdamas trejų metų sėdėdavo universitetinėse paskaitose