» Paparčių Aušrinės Marijos moterų vienuolyno koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Paparčių Aušrinės Marijos moterų vienuolyno koplyčiaTai koplyčia arba dar vadinama Betliejaus Vienuolyno bažnyčia, Aušrinės Marijos vienuolyne, Kaišiadorių rajone, Paparčių kaime.

Aušrinės Marijos vienuolynas vienas asketiškiausių bei uždariausių vienuolynų Lietuvoje. Oficialus pavadinimas – Betliejaus Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ir Šv. Bruno vienuolija (popiežiaus teisių). Kongregacijos nares priimta vadinti tiesiog Betliejaus seserimis.

Paparčių kaime pirmosios vienuolės įsikūrė 1994-aisiais, Audrio Juozo Bačkio, tuometinio Vilniaus arkivyskupo, kvietimu.

Svečiai pamaldas gali stebėti ir melstis už pertvaros arba antrajame aukšte - čia stovi kelios eilės suolų, ant palangės pridėta maldaknygių. Eilinę darbo dieną vienuolyno bažnyčioje ilgai sėdėjo susimąstęs jaunuolis, moteris rateliuose, motina su kūdikiu ir mažamečiu vaiku. Durys atviros visiems, ne tik pavyzdingiems katalikams.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Kaišiadorių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Paparčiai [3]
Adresas: Paneriai 7, Paparčių sen., Kaišiadorių r. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie miegą..... Ar žinote, kad žmogus gali miegoti vidutiniškai apie tris valandas mažiau nei kiti jo primatai, pavyzdžiui šimpanzės, beždžionės ir voverės - visi šie gyvūnai turi miegoti 10 val
Eilėraščiai apie jausmus..... Tylus sudie nei vasaros lietus, į visą tai ko mudu nesuprantam, aš atveriu lyg užslėptus vartus, vienatvę gražią tarsi kitas krantas...
Kumštinių pirštinių mezgimas..Artėja žiema.. o žiemą šalta.. labai šalta. Tad, pats laikas pasirūpinti šiltomis pirštinėmis. Mes siūlome jas tiesiog, nusimegzti patiems, tai lengviau nei atrodo