» Panemunės Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Panemunės Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčiaTai Šv. Pijaus X brolijos (katalikų tradicionalistų) koplyčia Kaune, Panemunės rajone, Birutės g. 1, prie Panemunės troleibusų žiedo. Ji nepriklauso Aukštosios Panemunės Švč. Mergelės Marijos Vardo parapijai.

Koplyčia įrengta šiuolaikinio triaukščio gyvenamo namo dalyje. Prieš ją kiemelio kampe, Lurdo grotą primenančioje aplinkoje, pastatyta Švč. M. Marijos skulptūra. Virš įėjimo įtaisytas Marijos atvaizdas, panašus į paveikslą, esantį Vilniaus Aušros Vartų koplyčioje. Čia įsikūręs ir Šv. Kazimiero prioratas, kuris nėra įregistruotas kaip religinė bendruomenė, veiklą vykdo per VšĮ „Laetitia“.

Koplyčioje Šv. Mišios laikomos tradicinėmis Romos apeigomis lotynų kalba. Jos vyksta ne tik sekmadieniais (giedotinės šv. Mišios su pamokslu, trumpa katechezė), bet ir šiokiadieniais. Yra galimybė atlikti išpažintį, gauti kitus sakramentus, įsigyti katalikiškos literatūros ir vaizdinės medžiagos.

Kaune katalikų tradicionalistų pamaldos vyko įvairiose vietose. Edmundas Naujokaitis, pirmasis Tradicijos kunigas lietuvis, 2002 m. kelis mėnesius laikė šv. Mišias Lenartavičių koplytėlėje Žaliakalnyje.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Kaunas [49]
Adresas: Birutės g. 1, 45320 Kaunas, Kauno m. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kaip pasaulyje švenčiamos Kalėdos?..... Dažna šalis, turi savas ir Kalėdų tradicijas vienose šalyse puošiamos eglutės, kitose - palmės, vieni valgo kalėdinį kalakutą, kiti - kalėdinį pudingą. Tačiau, nesvarbu, kur bebūtumėte gruodžio 25
Faktai apie varles..... Ar žinote, kad nuodingoji Strėlinė varlė turi tiek nuodų, kad galėtų nužudyti 2200 žmonių
Romantiškiausių dainų dešimtukas..... jau keli metai, kaip viena iš romantiškiausių man dainų yra - Bosson. One In A Million... o Jums kokia? išduosite :)