» Palendrių Šv. Benedikto vienuolyno bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Palendrių Šv. Benedikto vienuolyno bažnyčiaTai bažnyčia įsikūrusi Kelmės rajone, Palendrių kaime, 11 km į šiaurę nuo Kelmės, prie Lendrės upelio, Palendrių Šv. Benedikto vienuolyne, netoli Palendrių Aušros Vartų Marijos bažnyčios.

Palendrių Šv. Benedikto vienuolynas, kaip Lietuvos religinė bendruomenė buvo įregistruota 1997 m. rugpjūčio 28 dieną. 1999 metais vienuolynas buvo pradėtas statyti. 2001 m. rudenį Palendrių benediktinai įsikėlia į naują vienuolyną.

2002 metų birželio 7 dieną įvyko iškilminga vienuolyno bažnyčios konsekracija. Šiuo metu bendruomenę sudaro 14 brolių.

Visi norintys gali eiti į vienuolyno bažnyčią ir melstis kartu su vienuoliais. Vienuolyne priimami šv. Mišių užsakymai norimomis intencijomis. Priimamajame galima įsigyti atvirukų su vienuolyno vaizdais, mišiolėlių ir maldų knygelių, norimą grigalinio giedojimo įrašų diską, rožinį. Lankytojai turi galimybę atlikti išpažintį arba pasikalbėti rūpimais dvasiniais klausimais su patyrusiu vienuoliu, mokančiu išklausyti ir padėti suvokti, kaip Viešpats kviečia kiekvieną konkrečiai gyventi tikinčiojo krikščionio gyvenimą.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Kelmės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Palendriai [2]
Adresas: Palendriai 4, Kelmės apylinkių sen., Kelmės r. sav.
Tel: +370 (8427) 47498

Pamaldos:
5.30. val. - Naktinis budėjimas (Vigilija) 
7.15. val. - Rytmetinė (Laudes). Pabaigoje: Viešpaties angelas
10.00. val. - Šv. Mišios su trečiąją liturgine valanda (Tertia)
13.00. val. - Šeštoji liturginė valanda (Sexta)
13.50. val. - Devintoji liturginė valanda (Nona)
17.30. val. - Vakarinė (Vesperae): Ketvirtadieniais, išskyrus Advento ir Gavėnios laiku - 18.00 val., 18.00-19.15. val. Sekmadienį - Švč. Sakramento adoracija
20.30. val. - Naktinė (Completorium). Pabaigoje: Viešpaties angelas


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie šokoladą..... Ar žinote, kad 2010 m. Europos Teisingumo Teismas uždraudė pavadinimą “grynas šokoladas”, motyvuodamas tuo, kad gryno šokolado nėra.
Faktai apie banginius..... Ar žinote, kad žmonės dažnai banginius klaidingai pavadina - didžiausia pasaulyje žuvimi. Iš tikrųjų, visi banginių būrio atstovai yra žinduoliai
Gatvės žargonų žodynėlis!..Viena kartą pas draugę paklausiau ko čia taip bjauriai kalbi, o ji - kad blatniau būtų, ale kame tas blatnumas... nusikalbėjime? Kaip bebūtų, taip liaudis kalbėjo, taip ir kalbės...