» Palangos Iveros Dievo Motinos ikonos cerkvė

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Palangos Iveros Dievo Motinos ikonos cerkvėTai stačiatikių cerkvė stovinti Palangos mieste, kelio į Liepoją pradžioje. Cerkvė priklauso Palangos Iveros Dievo Motinos ikonos parapijai.

Stačiatikių parapija Palangoje užregistruota 1995 metais, buvusioje vidurinėje mokykloje. Bendruomenei tarnavo vienuolis Aleksejus Babičius. 1999 m. miesto merija nemokamai paskyrė 2263 m² ploto cerkvei statyti. 2000 m. vasario 18 d. pagal rusų architekto D. Borunovo projektą pradėta statyti Palangos cerkvė; už darbus mokėjo Klaipėdos verslininkas A. Popovas.

2002 m. birželio 16 d. cerkvė pašventinta. Parapijai tuo metu priklausė apie 100 tikinčiųjų.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Palangos miesto savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Palanga [6]
Adresas: Sodų g. 52, 00148 Palanga, Palangos m. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Fojė, Mamontovas..Tu atnešei šviesą, Į mano pasaulį, Tik ištarei žodį, Ir dingo apgaulė, Aš tekanti upė, Tu tekanti saulė..
E-atvirukai Tėčiui..... gražūs e-atvirukai, bet kokiam skoniui, Tėčio dienos proga su gražiais, prasmingais ir pan. Tėti mano tėti, Noriu pasakyti, kad tave labai myliu..
Cameron Diaz..... Žvaigždė gaunanti rekordinius honorarus už filmą - 20 milijonų dolerių, buvusi manekenė. Jos gyslomis teka kubiečių