» Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Pakutuvėnų kaime, 10 km į vakarus nuo Plungės, Minijos kairiajame krante. Plungės klebonas Povilas Pukys savo lėšomis 1941–1943 m. pastatė dabartinę Pakutuvėnų bažnyčią.

Ją 1943 m. rugsėjo mėn. konsekravo vyskupas Vincentas Borisevičius. Bažnyčia turi klasicistinių bruožų, stačiakampio plano (22 × 12 m), su bokštu ir bokšteliu. Buvę rengti 3 altoriai. Rekonstravus likęs vienas, bet taip tik gražiau. Šventoriaus tvorą teko išardyti, nes buvo visiškai supuvusi.

Bažnyčią prižiūri broliai pranciškonai. Čia įsikūrusi ir žmonių, turinčių priklausomybių, bendruomenė – susitaikinimo bendruomenė.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Žemaičių Kalvarijos dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Plungės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Pakutuvėnai [2]
Adresas: Minijos g. 22, Pakutuvėnai, Šateikių sen., Plungės r. sav.
Tel: (448) 46680

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie iguanas..... Ar žinote, kad iguanos gali ir kandžiotis – tai paskutinė priemonė ginantis, kuomet nebepadeda nei smūgiavimas uodega. Jauniklio įkandimas nėra skausmingas.Tačiau suaugusi iguana kanda greitai, tv
Kaip išmokti šokti?..... rimti video.. rimta tema :) Juk šokti turi mokėti visi ir ne bet kaip šokti o tik gražiai, tad rinktiniai video - kaip išmokti šokti įvairius šokius?
Žilvinas Žvagulis..... Vo pasakyk, ar tu ateisi, Suklykus pempe ant dirvono? Aš tau runkelę vel išteisiu, Ir mūsų meilė bus be muonų..