» Pakruojo sinagoga

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Pakruojo sinagogaTai buvusi sinagoga stovinti Pakruojo rajone, Pakruojo seniūnijoje, Pakruojo miesto Kranto gatvėje.

Sinagoga buvo pastatyta 1801 metais, remontuota 1885, 1920 m., rekonstruota 1954 metais - įrengus kino teatrą išgriauta moterų galerija, panaikintas medinių lentų skliautas, sumūrytos naujos vidinės sienos, pakeistas išplanavimas, lauko sienos apšiltintos iš vidaus.

2010 metais pastatas buvo užkonservuotas - projekto autorė architektė Irena Staniūnienė, restauruota 2015-2016 m. - projekto autorius architektas Rimas Valeckas.

1992-05-05 įtraukta į Kultūros vertybių registrą.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Pakruojo rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Pakruojis [2]
Adresas: Kranto g. 8, Pakruojis, Pakruojo sen., Pakruojo r. sav.
Belikę griuvėsiai

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Lietuvos zoologijos sodas..Lietuvos zoologijos sodas (LZS), anksčiau žinomas kaip Kauno zoologijos sodas – seniausias zoologijos sodas Lietuvoje, įsikūręs Kaune. Zoologijos sodas oficialiai atidarytas 1938-07-01, penktadienį, 1
Lietuvos ir pasaulio žmonių talentai..... šiaip kiekvienas žmogus yra talentingas, tačiau deja.. nevisi tą talentą savyje atranda, tad dirstelkime į kitus, gal ir savyje atrasite kažką neįtikinamo bei unikalaus ;)
Velykiniai prietarai..... Kad namuose visus metus būtų skalsa, pirmąjį nuluptą kiaušinį prie Velykų stalo supjaustyk į tiek dalių, kiek už stalo sėdi žmonių, visiems jiems po dalelę to kiaušinio padalink..