» Naujosios Akmenės Šv. Dvasios Atsiuntimo bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Naujosios Akmenės Šv. Dvasios Atsiuntimo bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Naujojoje Akmenėje, šiaurės Lietuvoje, Šiaulių apskrityje, 61 km į šiaurės vakarus nuo Šiaulių ir 46 km į rytus nuo Mažeikių, greta sienos su Latvija.

Bažnyčia pradėta statyti 1989 m. Statyba rūpinosi klebonas Donatas Stulpinas. Pašventinta 1999 m. Architektas Rimantas Zimkus.

Naujosios Akmenės bažnyčia sumūryta iš baltų plytų. Statinys sudėtingo plano su dviem bokštais, dideliu nuožulniu čerpių stogu. Vie­nas bokštas smailiu priekiu prigludęs prie pagrindinio fasado. Kitas keturkampis bokštas su piramidiniu stogu yra kampe. Vie­na siena išlenkta, jėjimas kampe. Langų angos stačiakampės ir siauros.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Akmenės dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Akmenės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: L. Petravičiaus a. 5, Naujoji Akmenė, Naujosios Akmenės miesto sen., Akmenės r. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Eilėraščiai apie angelus..... sukūrėm mes save ir visąlaik marinam, bet gi išliko angelai ir slepias naktyje - dabar jų patys bijom...
Eilėraščiai apie gyvūnus..... Turiu aš paukščių didelius pulkus, Didžiausių grifų, sakalų, erelių; Ištiesę spindinčius, žvalius kaklus, Dangaus erdvėn laisvi jie kelias...
Kvailiausi pasaulio įstatymai..Vieno žmogaus kvailystės vargina, o grupės žmonių - jau baugina. Bet, kai kvailystė dar ir įteisinama įstatymiškai... tai jau neramina..