» Mitkaičių Švč. Mergelės Marijos bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Mitkaičių Švč. Mergelės Marijos bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Mitkaičių kaime, 5 km į šiaurės rytus nuo Nevarėnų, Starkupio (Pievio dešiniojo intako) slėnio dešiniajame krante. Mitkaičių kapinėse 1829 m. pastatyta koplyčia (rėmė vietos dvarininkai).

Jurgis Daukantas 1892 m. koplyčiai dovanojo 60 dešimtinių žemės. Po Antrojo pasaulinio karo koplyčia tapo bažnyčia. Bažnyčia stačiakampio plano, vienabokštė, su šonine zakristija.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Telšių dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Telšių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Starkupio g. 1, 88490 Mitkaičiai, Nevarėnų sen., Telšių r. sav.
Tel: (698) 18043

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Eilėraščiai apie šv. kalėdas..... Vakar Kalėdos atėjo, dar ir šiandien pabus, nepabusk nuo šalto vėjo, kurį parnešiau į namus...
Faktai apie kairiarankius..... Ar žinote, kad kairiarankiai dažniausiai gimsta antrame pusmetyje, o rečiausiai pavasarį.
Pasakos prieš miegą!..... pasaka - tai fantastinis, dažniausiai pamokantis, nesudėtingo turinio kūrinys su beveik visada gera pabaiga. Skirta vaikams, tačiau tinka ir suaugusiems :))