» Milašaičių Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Milašaičių Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčiaTai bažnyčia stovinti Milašaičių kaime, 4 km į šiaure nuo senojo Žemaičių plento. Januška-Januškevičius 1786 m. Milašaičiuose pastatė medinę koplyčią.

Nauja medinė koplyčia pastatyta 1855 m. Jai 1867 m. paskirtas kunigas, koplyčia tapo Betygalos parapijos filija. 1903–1905 m. remontuota, suveržtos sienos. Bažnyčia turi liaudies architektūros bruožų, stačiakampio plano, su 2 bokšteliais. Šventoriuje yra kapinės.

Vyskupija: Kauno arkivyskupija.
Dekanatas: Raseinių dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Raseinių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Bažnyčios g. 2, Milašaičiai, Ariogalos sen., Raseinių r. sav.

Pamaldos:
Šv.MIŠIOS:
I ir III mėnesių sekmadieniais 9.30 val.

ATLAIDAI:
Karmelio kalno Švč. Mergelės Marijos (Škaplierinės) – liepos 16 d. 14 val. (keliama į artimiausią sekmadienį).
Šv. Kryžiaus Išaukštinimo – rugsėjo 14 d.9.30 val. (keliama į artimiausią sekmadienį).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kaip išlankstyti dėžutę iš popieriaus?..... juk kiekviena dovana bus šiltesnė jei ją įdėsite į gražią savos gamybos dėžutę argi ne taip?..
Sveikata ir kompiuteris..Medikai rekomenduuoja, Dirbant ar žaidžiant su kompiuteriu daryti pertraukas kas 40-60 minučių arba tiesiog kas valandą. Pertraukėlės metu reikėtų atsitraukti nuo kompiuterio ar televizoriaus...
Faktai apie mikrobangų krosneles..... Ar žinote, kad mikrobangų krosnelės veikia efektyviausiai kai sušyla. Jei prieš šildydami maistą paliktume mikrobangų krosnelę veikti tuščią 3 sekundėms, tai sumažintų bendras energijos sąnaudas i