» Mikniškių Dievo Motinos ikonos „Visų liūdinčiųjų Džiaugsmas“ cerkvė

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Mikniškių Dievo Motinos ikonos „Visų liūdinčiųjų Džiaugsmas“ cerkvėTai cerkvė stovinti Mikniškėse, Šalčininkų rajone. Priklauso Mikniškių Dievo Motinos ikonos „Visų liūdinčiųjų Džiaugsmas“ parapijai. Šventoriuje stovi Mikniškių Šv. Jono Kronštatiečio koplyčia.

Medinė Mikniškių cerkvė pastatyta 1915–1917 m. dvaro savininkų Koreckių lėšomis. 1922 m. Pontijaus Rupyševo iniciatyva įkurta bendruomenė. Sovietinė valdžia ją įregistravo 1947 m., bendruomenėje buvo 100–120 tikinčiųjų. 1963 m. LKP CK bandė likviduoti bendruomenę, tačiau tai nepavyko.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Šalčininkų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Mikniškės [2]
Adresas: Merkio g. 5, Mikniškės, Turgelių sen., Šalčininkų r. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie moteris..... Ar žinote, kad paprašius parodyti rankas, vyrai sąžiningai ištiesia delnus. Moterys ištiesia rankas delnais žemyn tikriausiai tam, kad pademonstruotų nepriekaištingą manikiurą ir žiedus su brilian
Faktai apie vandens gyvūnus..... Ar žinote, kad mėlynasis banginis sukelia didžiausią triukšmą savo švilpimu iš visų gyvūnų. Jis gali siekti net 188 decibelus..
Loginiai žaidimai..Visas mūsų gyvenimus - nuolatinis sudėtingų ir paprastesnių loginių užduočių sprendimas. Nemokant logiškai mąstyti, protingai elgtis, gyventi tikrai nelengva, tad..