» Medingėnų Visų Šventųjų koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Medingėnų Visų Šventųjų koplyčiaTai veikianti, atstatyta koplyčia, stovinti Medingėnų kaimo kapinėse, Rietavo savivaldybėje. Pastatyta vietoje senosios koplyčios. Manoma, kad senoji koplyčia galėjo būti pastatyta dar prieš dabartinę Medingėnų bažnyčią, kuri kaime iškilo 1902 m. Koplyčia tikintiesiems tuo metu galėjo atstoti bažnyčią.

Klebonaujant A. Mačiuliui, vietinius čia sukviesdavo gegužinės pamaldos, kurių metu dvasininkas drauge su kaimo tikinčiaisiais giedodavo Švč. Mergelės Marijos litaniją.
Medingėniškiams itin svarbios Vėlinės. Nemažiau reikšminga ir Visų šventųjų diena. Ta proga koplyčioje aukojamos šv. Mišios už Medingėnų parapijos mirusiuosius. Žmonių koplyčioje netrūksta ir antrąją Velykų dieną bei gegužės pirmąjį sekmadienį, kai švenčiama Motinos diena. Visą gegužę joje vyksta gegužinės pamaldos, o Vėlinių dieną aukojamos šv. Mišios už Medingėnų parapijos mirusiuosius.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Žemaičių Kalvarijos dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Rietavo savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Medingėnai [2]
Adresas: Šatrijos Raganos g. 19, 90271 Medingėnai, Medingėnų sen., Rietavo sav.
Koplyčią supa Medingėnų kaimo kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Raudondvario senasis tiltas..... Tai senojo geležinio tilto liekanos per Nevėžį ties Raudondvariu, pastatytas ant betoninių atramų 1930–1931 metais, dab. Nevėžio gatvės tęsinyje.
Namų puošimas velykoms..... tai ar puošiate namus? Kaip bebūtų, kelios įdomesnės, orginalesnės idėjos pasižvalgius po internetą
Lietuvos istorijos faktai..... Ar žinote, kad maždaug prieš 10 000–9 000 m. nutirpus ledynui, iš kaimyninių regionų dabartinės Lietuvos teritorijoje pasirodė pirmieji gyventojai. Seniausios stovyklos randamos pietvakarinėje