» Marijampolės sinagoga

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Marijampolės sinagogaTai buvusi sinagoga Marijampolėje, P. Butlerienės gatvėje, pastatyta 1870 metais, rekonstruota 1985 m. pakeičiant paskirtį. Šiuo metu pastate įsikūręs švietimo centras.

Pastatas istorizmo stiliaus. Jos pirminis vaizdas gana tiksliai atstatytas. Pastatas su pusapskrite apside, eklektinių formų. Langai smailėjančių arkų ir stačiakampiai. Pagrindinio, gatvės fasado frontoną užpildo nedidelių arkinių langelių eilė, apskriti langai, Dekalogo plokščių motyvas.

1995-06-12 įtraukta į Kultūros vertybių registrą.

Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Marijampolės savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Marijampolė [5]
Adresas: P. Butlerienės g. 5, 68306 Marijampolė, Marijampolės sav.
NEveikianti

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kaip taupiai naudoti elektrą?..... mokslininkai apskaičiavo, kad apšvietimui tenka nuo 15 iki 50 proc. visos suvartojamos elektros
Trakų pilies tiltas..... Tai pėsčiųjų tiltas Galvės ežere, vedantis iš žemyno į vieną iš didesnių – Pilies salą Trakuose. Čia įrengtas vienas populiariausių turistinių objektų – Trakų salos pilies muziejus.
Ką reikia žinoti renkantis čiužinį?..... Norint gerai jaustis ir produktyviai dirbti, svarbu pailsėti. Geram poilsiui būtinas produktyvus miegas. O jis neįmanomas be patogios lovos ir tinkamai parinkto čiužinio. Didelė tokių produktų