» Lūginės koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Lūginės koplyčiaTai koplyčia, stovinti Lūginės kaime, Marijampolės rajone, į vakarus nuo Puskelnių, kitoje Šešupės pusėje. Pasiekiama pagal kelyje A7 Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas ties Mokolais įrengtą nuorodą į arkivyskupo Jurgio Matulaičio tėviškę.

Koplyčia Lūginėje – viena iš arkivyskupo atminimo vietų Vilkaviškio vyskupijoje, popiežiaus Jono Pauliaus II piligrimų kelio Lietuvoje sakralinis objektas.

Koplyčia pastatyta 1991 m., architektas Zigmas Brazauskas. Koplyčią aptarnauja Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo mažosios bazilikos kunigai.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Marijampolės dekanatas.
Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Marijampolės savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Lūginė 4, Šunskų sen., Marijampolės sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Sveikata ir kompiuteris..Medikai rekomenduuoja, Dirbant ar žaidžiant su kompiuteriu daryti pertraukas kas 40-60 minučių arba tiesiog kas valandą. Pertraukėlės metu reikėtų atsitraukti nuo kompiuterio ar televizoriaus...
Įspūdingas drugelių grožis..... iš ties drugeliai.. įspūdingi ir gražūs, dėl savo nepakartojamo spalvingumo.. ar ne taip?
Papuoškim namus velykoms!..... malonios smulkmenos šventiniai nuotaikai susikurti