» Lūginės koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Lūginės koplyčiaTai koplyčia, stovinti Lūginės kaime, Marijampolės rajone, į vakarus nuo Puskelnių, kitoje Šešupės pusėje. Pasiekiama pagal kelyje A7 Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas ties Mokolais įrengtą nuorodą į arkivyskupo Jurgio Matulaičio tėviškę.

Koplyčia Lūginėje – viena iš arkivyskupo atminimo vietų Vilkaviškio vyskupijoje, popiežiaus Jono Pauliaus II piligrimų kelio Lietuvoje sakralinis objektas.

Koplyčia pastatyta 1991 m., architektas Zigmas Brazauskas. Koplyčią aptarnauja Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo mažosios bazilikos kunigai.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Marijampolės dekanatas.
Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Marijampolės savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Lūginė 4, Šunskų sen., Marijampolės sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie Estiją..... Ar žinote, kad Estija nepriklausomybę paskelbė 1918 m.vasario 24 d., nors netrukdomai kurti nepriklausomą respubliką kliudė vokiečių okupacija, trukusi nuo 1918 m.vasario iki lapkričio mėn.
Faktai apie moteris..... Ar žinote, kad paprašius parodyti rankas, vyrai sąžiningai ištiesia delnus. Moterys ištiesia rankas delnais žemyn tikriausiai tam, kad pademonstruotų nepriekaištingą manikiurą ir žiedus su brilian
Optinė iliuzija.... ar gali taip būti? - tai optinių iliuzijų video rinkinukas ...