» Lazdininkų Viešpaties Prisikėlimo koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Lazdininkų Viešpaties Prisikėlimo koplyčiaTai koplyčia stovinti Lazdininkų kaime, Darbėnų seniūnijoje, Kretingos rajone. Koplyčia pastatyta 2007 metais ir priklauso Darbėnų Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus parapijai.

Koplyčia tinkuoto mūro, vienabokštė, stačiakampio plano, vienanavė, pastatyta 1989–2010 m. Lazdininkų bendruomenės ir rėmėjų lėšomis pagal kretingiškio architekto Edmundo Giedrimo projektą. Konsekruota Viešpaties Prisikėlimo titulu.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Palangos dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Kretingos rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Joskaudų g. 13, Lazdininkai, Darbėnų sen., Kretingos r. sav.
Tel: +370 610 05778

Pamaldos:
ŠV.MIŠIOS:
sekmadieniais 11.45 val.

ATLAIDAI:
Viešpaties Prisikėlimo atlaidai Antrąją Velykų dieną 12.00 val.


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie šunis..... Ar žinote, kad daugiausia nuostolių savininkams atnešančiomis veislėmis paskelbti: vokiečių dogai ir čihuahua. Tarkim, vokiečių dogai per savo gyvenimą pridaro nemalonumų (pvz., ką nors sugraužia)
Eilėraščiai mamai ir apie mamas ..... Dėkui Tau, mamyte, Kad išauginai, Kad paleidai į pasaulį, Kad išmokinai. Šiandien ačiū Tau tariu Ir šiltai apkabinu...
Kalėdinės dekoracijos iš vyno kamščių ..... įvairių žaisliukų iš vyno kamščių rinktinė kolekcija arba tiesiog, rinktinės idėjos kalėdiniams žaisliukams..