» Kvintiškių Švč. M.Marijos Apsireiškimo koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Kvintiškių Švč. M.Marijos Apsireiškimo koplyčia
Kvintiškių Švč. M.Marijos Apsireiškimo koplyčia © vietoves.lt

Tai koplyčia tikinčiųjų šventoje laikomoje vietoje Zarasų rajone, Kamšos kaime, prie Ilgio ežero vakarinės pakrantės, priklausanti Imbrado Nukryžiuotojo Jėzaus parapijai. Koplyčia pasiekiama iš plento 117 Zarasai–Bradesiai–Obeliai, ties Imbradu pasukus į šiaurę pagal nuorodą „Ilgio ežeras“, pavažiavus žvyrkeliu apie 4 km.

Koplyčia pastatyta 2014 m. pagal architekto Kazio Tamošėčio projektą. Pastatas savo forma primena popiežiaus mitrą. Koplyčios konstruktorius Juozas Kaupas, altoriaus autorius Darijus Gotautas Vaišvila.


Koplyčios statyba prasidėjo 1999 m. gegužės 6 d., kai vyskupas Juozas Preikšas davė leidimą. Statybos truko 15 metų. 2014 m. birželio 30 d. koplyčią iškilmingai pašventino ir šv. Mišias aukojo Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas ir 12 kunigų.

Vyskupija: Panevėžio vyskupija.
Dekanatas: Zarasų dekanatas.
Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Kamša 3, Imbrado sen., Zarasų r. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Modernios bažnyčios Lietuvoje..... arba tiesiog minimalistinės bažnyčios Lietuvoje
Ką jogos išmintis pataria įsimylėjėliams?..... daugelis nerandančių meilės numoja ranka.. ir toliau taip gyvena, pasirodo tereikėtų pasigilinti į klausimą - KODĖL? štai ką sako jogos išmintis
Eilėraščiai apie draugus..... Spjauki, drauguži, į visa, kas žiba! Švilpk, iki plikas esi! Plunksnos užaugs, gal padaigos jau kyba: Būsi kaip mulkiai visi...