» Kudirkos Naumiesčio Penkių Maskvos šventųjų kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Kudirkos Naumiesčio Penkių Maskvos šventųjų kapinių koplyčiaTai rusų stačiatikių koplyčia Šakių rajone, Kudirkos Naumiestyje, pietinėje miestelio dalyje esančiose stačiatikių kapinėse, netoli išvažiavimo į kelią 138, šalia kelio Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai.

Koplyčia buvo pastatyta tarpukaryje kaip kompensacija už 1930 m. nugriautą Šv. Aleksejaus stačiatikių cerkvę (1913 m.). Pastarosios vietoje iškilo mokykla (dabar – Vinco Kudirkos gimnazija). 2014 m. duomenimis, koplyčios pastatas stūksojo nesuremontuotas, jį supo sutvarkytų kapinių teritorija. Šalia atidengtas paminklinis akmuo (2012 m.) su dvikalbiu įrašu Rusijos imperatoriškosios armijos kariams, žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare, atminti.

Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Kudirkos Naumiestis [4]
Adresas: J. Bagdono g. 22, 71315 Kudirkos Naumiestis, Kudirkos Naumiesčio sen., Šakių r. sav.
Koplyčią supa Kudirkos Naumiesčio stačiatikių kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Liaudiškas folkloras apie Algimantą Čekuolį..... Ar žinote, kad Čekuolis niekada nenusiima akinių (net miegodamas), nes bet kuriuo paros metu, užuodęs kokią nors naujieną, turi būti pasirengęs žaibiškai ją perskaityti, kol to nepadarė kas nors k
E-atvirukai rugsėjo 1-osios proga..... Jau beržai ir kaštonai liepsnoja, neša vasarą gervės ant sparnų vis tolyn ir tolyn, paklausykite! Kažkas skambina, šaukia,- tai juk rugsėjo pirmosios varpai...
Visa kas nudžiugintų draugus..... Gražūs žodžiai sveikinimams, užuojautoms, tostams, padėkoms t.p e- atvirukai, tinkantys ne tik draugams, bet ir priešams bei pažįstamiems žmogeliukams :)