» Kudirkos Naumiesčio Penkių Maskvos šventųjų kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Kudirkos Naumiesčio Penkių Maskvos šventųjų kapinių koplyčiaTai rusų stačiatikių koplyčia Šakių rajone, Kudirkos Naumiestyje, pietinėje miestelio dalyje esančiose stačiatikių kapinėse, netoli išvažiavimo į kelią 138, šalia kelio Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai.

Koplyčia buvo pastatyta tarpukaryje kaip kompensacija už 1930 m. nugriautą Šv. Aleksejaus stačiatikių cerkvę (1913 m.). Pastarosios vietoje iškilo mokykla (dabar – Vinco Kudirkos gimnazija). 2014 m. duomenimis, koplyčios pastatas stūksojo nesuremontuotas, jį supo sutvarkytų kapinių teritorija. Šalia atidengtas paminklinis akmuo (2012 m.) su dvikalbiu įrašu Rusijos imperatoriškosios armijos kariams, žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare, atminti.

Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Kudirkos Naumiestis [4]
Adresas: J. Bagdono g. 22, 71315 Kudirkos Naumiestis, Kudirkos Naumiesčio sen., Šakių r. sav.
Koplyčią supa Kudirkos Naumiesčio stačiatikių kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Eilėraščiai liūdni bet gražūs..... liūdni eilėraščiai, tačiau gerai pagalvojus ar būna liūdnų eilėraščių? Tad, tiesiog gražūs eilėraščiai, kai norisi ramybės sieloje
Kanadiečių menininkas Olivier Lefebvre..... Menininkai itin išradingi... kanadiečių vaizdo (multi-disciplinary visual) menininkas Olivier Lefebvre, gyvenantis Monrealyje - sudėliojo Steve Jobs mozaiką iš 3750 obuolių. Savo kūrinį menininkas
2013-ųjų metų poezija..... tai 2013-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlome paskaityti ir pajusti šių metų kūrybos dvasią :) ..