» Kudirkos Naumiesčio Penkių Maskvos šventųjų kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Kudirkos Naumiesčio Penkių Maskvos šventųjų kapinių koplyčiaTai rusų stačiatikių koplyčia Šakių rajone, Kudirkos Naumiestyje, pietinėje miestelio dalyje esančiose stačiatikių kapinėse, netoli išvažiavimo į kelią 138, šalia kelio Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai.

Koplyčia buvo pastatyta tarpukaryje kaip kompensacija už 1930 m. nugriautą Šv. Aleksejaus stačiatikių cerkvę (1913 m.). Pastarosios vietoje iškilo mokykla (dabar – Vinco Kudirkos gimnazija). 2014 m. duomenimis, koplyčios pastatas stūksojo nesuremontuotas, jį supo sutvarkytų kapinių teritorija. Šalia atidengtas paminklinis akmuo (2012 m.) su dvikalbiu įrašu Rusijos imperatoriškosios armijos kariams, žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare, atminti.

Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Kudirkos Naumiestis [4]
Adresas: J. Bagdono g. 22, 71315 Kudirkos Naumiestis, Kudirkos Naumiesčio sen., Šakių r. sav.
Koplyčią supa Kudirkos Naumiesčio stačiatikių kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kilimėlis iš senų drabužių..... atsibodo marškinėliai ir tokių atsibodusių prisikaupė visa lentynėlė? neskubėk išmesti.. išeitų puikus killimėlis :)
Suaugusiems.. Žaidimai su alkoholiu..Žaidimėliai vyrams, kad linksmiau būtų, kai nerodo futbolo... ar tiesiog pasilinksminimui prie stalo. Beje, šie žaidimai ne vaikams..
Kiaušinių dažymas ramunėlėmis ir kinrožių arbata..... Antras 2023- metų bandymas, irgi su ramunėlėmis, tik vietoj medetkų ir kalėdinės gėlės lapų, ėmiau, jau išbandytą.. kinrožės arbatą