» Kudirkos Naumiesčio koplyčia–mauzoliejus

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Kudirkos Naumiesčio koplyčia–mauzoliejusTai koplyčia–mauzoliejus stovinti Kudirkos Naumiesčio civilinėse kapinėse, Šakių rajone. Vietos dvarininkų statyta koplyčia su laidojimo rūsiu – viena iš lankytinų vietų Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje.

Koplyčia stūkso Meištų kapinių priekyje netoli vartų. Šalia statinio 1914 m. pastatytas paminklas nežinomam Rusijos imperijos armijos kariui lietuviui (restauruotas 2012 m.).

Buvusi avarinės būklės koplyčia 2011 m. buvo remontuojama: kiauras čerpių stogas uždengtas nauja skarda, įrengta vandens nuvedimo sistema, skylančios sienos suveržtos metalinėmis sijomis. Koplyčia nuo sovietmečio paversta sandėliu.

Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Kudirkos Naumiestis [4]
Adresas: P. Mašioto g. 61, 71319 Kudirkos Naumiestis, Kudirkos Naumiesčio sen., Šakių r. sav.
NEveikianti
Koplyčią supa Kudirkos Naumiesčio civilinės kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Atsiprašymo žodžiai..... Atleisk, Kad aš tavimi tikėjau... Mylėjau taip, kaip aš mokėjau... Dabar tariu aš tau sudie ir aš prašau - Neskaudink man širdies
Garsiausias dviračių fanas - Didi Senft..... Garsiausias dviračių fanas - Didi Senft - gyvena Vokietijoje, gimęs 1952 metais, pasižymi sunkiai gyvenime pritaikomų dviračių kūrimu. Įdomiausia tai, kad tos visos keistenybės yra važiuojančios
Gražūs žodžiai moters dienos proga..... sveikinimai kovo - 8-osios proga... tai gražūs žodžiai mylimosioms, draugėms, klasiokėms, bendradarbėms, kolegėms, kaimynėms ar šiaip pakeleivėms ir pan..