» Keturnaujienos Dievo Gailestingumo koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Keturnaujienos Dievo Gailestingumo koplyčiaTai koplyčia Suodžių kaime, šalia Ketunaujienos, Šakių rajone, už 2 km į šiaurės vakarus nuo kelio 138 Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai. Koplyčia stūkso Suodžių kaimo laukuose, vidury lėktuvų pakilimo tako, pastatyta už tikinčiųjų suaukotas lėšas. Ji laikoma stebuklinga vieta.

Įvairių katalikiškų švenčių metu, o ypač lapkričio 14 d. į Kudirkos Naumiesčio parapijos Suodžių kaimo koplyčią suvažiuoja piligrimai iš įvairių Lietuvos vietovių, o kartais net ir iš užsienio. Savaitgaliais koplyčioje laikomos šventos mišios.

1969 m. lapkričio 14 d. Suodžiuose šio kaimo gyventojai, tuometinio Keturnaujienos kolūkio melžėjai Anelei Matijošaitienei (Staugaitytei) (1927–2012) pasirodė Jėzus Kristus ir Marija. Žinia apie apsireiškimą ėmė plisti labai sparčiai, žmonės ėmė lankyti A. Matijošaitienės sodybą, deginti žvakutes. Sovietų valdžia negalėjo su tuo taikstytis ir A. Matijošaitienę iškėlė į gyvenvietę, jos trobą nugriovė ir įrengė žemės ūkio aviacijos aerodromą. Pati liudininkė dėl jos regėjimų keturis mėnesius priverstinai buvo „gydoma“ stipriais vaistais psichiatrinėje ligoninėje.

Prasidėjus Atgimimui moteris grįžo į savo lauką, už užsienio lietuvių suaukotas lėšas jai pastatyta nauja troba, o vėliau – ir koplyčia, kuri 2002 m. buvo pašventinta. 2012 m. balandžio 22 d. A. Matijošaitienė amžinojo poilsio atgulė greta savo namų ir Dievo gailestingumo koplyčios.

Maldos namai pastatyti nugriautos sodybos vietoje, kur buvo apsireiškęs Jėzus Kristus ir jo motina Marija.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Šakių dekanatas.
Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Suodžiai 1, Sintautų sen., Šakių r. sav.

Pamaldos:
ŠV.MIŠIOS:
Paskutiniais mėnesio sekmadieniais – 12 val. (per atlaidus – 9, 11, 13 val.)
Pirmais mėnesio penktadieniais ir šeštadieniais – 12 val.
Paskutiniais mėnesio šeštadieniais – 18 val.

ATLAIDAI:
Dievo Gailestingumo – Atvelykio sekmadienį.


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Velykiniai žaidimai..... Ridinėjama visoje Lietuvoje ir ne bet kaip, o per specialiai padarytą lovelį. Visi stengiasi toliausiai nuridenti savo kiaušinį, nes tik taip įmanoma tapti nugalėtoju..
Faktai apie animaciją..... Ar žinote, kad pasaulyje plačiausiai paplitusios trys animacijos technologijos rūšys: tradicinė animacija, sustabdyto kadro animacija (stop - motion), kompiuterinė animacija
Chuck Norris..... turbūt sudėtinga būtų atrasti žmogų, kuris "nepažinotų" - Volkerio, Teksaso reindžerio arba nebūtų girdėjęs garsiųjų Chucko Norriso faktų