» Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia
Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia

Tai mormonų, krikščionybės pagrindu sukurto religinio judėjimo bažnyčia, Kaune, Dainavos mikrorajone, Draugystės pr. 1. Kauno mormonų bendruomenė įsteigta 1993 m. Jos branduolį subūrė iš Suomijos atvykę amerikiečiai misionieriai. Kaune maldos namai pastatyti 2003 m. Tuo metu čia buvo apie 150 mormonų bažnyčiai priklausančių asmenų. Statybas finansavo JAV esantis mormonų centras.

Susirinkimų namų dalyje įrengta koplyčia, kur vyksta garbinimo susirinkimai. Kitos patalpos skirtos visuomeniniams ir kultūriniams renginiams. Bažnyčios nariai atsakingi už pastato ir aplinkinės teritorijos priežiūrą. Bažnyčios tikintieji ir svečiai į pamaldas renkasi sekmadieniais. Kitomis dienomis susirinkimų namai naudojami bendruomenės reikmėms, juose vyksta koncertai, parodos, kiti kultūros renginiai.

Išoriškai pastatas neatrodo labai įspūdingai: nėra bažnyčioms būdingų bokštų, nėra net kryžiaus, tik nedidelė smailė. Pastato langai su rėmais iš natūralaus ąžuolo, durys – taip pat ąžuolinės. Pastato apdailai naudotos vokiškas plytos, kurios objektui suteikė papildomos išraiškos.

Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia taip pat organizuoja pamaldas Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Kaunas [49]
Adresas: Draugystės g. 1, 51282 Kaunas, Kauno m. sav.

Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia nuotraukose:

Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia | Autorius: © Laima | www.ltvirtove.lt  Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia | Autorius: © Laima | www.ltvirtove.lt  Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia | Autorius: © Laima | www.ltvirtove.lt  

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie kates..... Ar žinote, kad glostant katę, galima sumažinti kraujospūdį.O šių gyvūnėlių murkimas taip teigiamai veikia mūsų psichiką, kad gali nuslopinti netgi stiprų stresą, padėti užmigti.
Faktai apie arbatą..... Ar žinote, kad arbata buvo atrasta Kinijoje ir atgabenta į Japoniją. Pasakojama, kad Gautama Buda atrado arbatą, kai, jam medituojant sode, krentantis lapas nusileido į jo puodelį.
Liaudiškas folkloras apie estus..... Iš liaudiškų folkloro aruodų - Estai neperka alkoholinių gėrimų, jie tiesiog nusiperka sulčių, o kai atsidaro - jos jau būna gerai surūgusios.