» Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia
Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia

Tai mormonų, krikščionybės pagrindu sukurto religinio judėjimo bažnyčia, Kaune, Dainavos mikrorajone, Draugystės pr. 1. Kauno mormonų bendruomenė įsteigta 1993 m. Jos branduolį subūrė iš Suomijos atvykę amerikiečiai misionieriai. Kaune maldos namai pastatyti 2003 m. Tuo metu čia buvo apie 150 mormonų bažnyčiai priklausančių asmenų. Statybas finansavo JAV esantis mormonų centras.

Susirinkimų namų dalyje įrengta koplyčia, kur vyksta garbinimo susirinkimai. Kitos patalpos skirtos visuomeniniams ir kultūriniams renginiams. Bažnyčios nariai atsakingi už pastato ir aplinkinės teritorijos priežiūrą. Bažnyčios tikintieji ir svečiai į pamaldas renkasi sekmadieniais. Kitomis dienomis susirinkimų namai naudojami bendruomenės reikmėms, juose vyksta koncertai, parodos, kiti kultūros renginiai.

Išoriškai pastatas neatrodo labai įspūdingai: nėra bažnyčioms būdingų bokštų, nėra net kryžiaus, tik nedidelė smailė. Pastato langai su rėmais iš natūralaus ąžuolo, durys – taip pat ąžuolinės. Pastato apdailai naudotos vokiškas plytos, kurios objektui suteikė papildomos išraiškos.

Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia taip pat organizuoja pamaldas Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Kaunas [49]
Adresas: Draugystės g. 1, 51282 Kaunas, Kauno m. sav.

Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia nuotraukose:

Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia | Autorius: © Laima | www.ltvirtove.lt  Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia | Autorius: © Laima | www.ltvirtove.lt  Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia | Autorius: © Laima | www.ltvirtove.lt  

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

1982-ųjų metų poezija..... tai 1982-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlome paskaityti ir pajusti šių metų kūrybos dvasią :) ..
Belaukiant švenčių....... nors ir sakoma, ne dovana svarbiausia, bet dėmesys, tačiau verta šį tą žinoti ir apie dovanas, apie šventes, jų dekoracijas ir aišku .. kaip įpakuoti dovaną? ir pan..
Kalėdų simboliai..... kalėdos yra viena iš populiariausių švenčių ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Ši šventė apipinta daugybės legendų ir pasakojimų apie įvairius Kalėdų simbolius. Taigi, kokie pagrindiniai Kal