» Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčia
Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčia © vietoves.lt

Tai evangelikų liuteronų bažnyčia stovinti 20 km į pietus nuo Klaipėdos, Juodkrantės pietuose, prie Kuršių marių. Bažnyčia stačiakampio plano, vienanavė.

Dailidė Klimkus Grigalaitis (1750–1825) 1770–1780 m. pastatė pirmąją medinę bažnyčią. 1885 m. pastatyta dabartinė mūrinė evangelikų liuteronų bažnyčia (architektas F. A. Stüler). Po Antrojo pasaulinio karo uždaryta, vėliau įkurtas Miniatiūrų muziejus.

1988 m. bažnyčia grąžinta evangelikams. Nuo 1989 m. katalikų nuomojama.

1993-05-20 įtraukta į Kultūros vertybių registrą.

Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Neringos savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Juodkrantė [2]
Adresas: L. Rėzos g. 56, 93101 Neringa, Neringos sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Keisčiausi pasaulio auskarai..... taigi rinktinis keisčiausių auskarų rinkinukas. Žinot dar keisteisnių? būtų įdomu pamatyt :)
Eilėraščiai apie tetas..... Vieną kartą prie arbatos, Susirinko penkios tetos: Viena atnešė raguolį, Kita iškepė meduolį, O trečioji, ta storulė, Tempė ryšulį cibulių...
Kalėdų simboliai..... kalėdos yra viena iš populiariausių švenčių ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Ši šventė apipinta daugybės legendų ir pasakojimų apie įvairius Kalėdų simbolius. Taigi, kokie pagrindiniai Kal