» Jonavos evangelikų liuteronų bažnyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Jonavos evangelikų liuteronų bažnyčiaJonavos evangelikų liuteronų parapija įregistruota tik 2013 m. rugsėjo 6 dieną, tai naujai įkurta Jonavos evangelikų liuteronų bendruomenė, šiuo metu turinti daugiau nei 20 narių.

Jonavos liuteronai jau nuo 2013 m. liepos paskutinio sekmadienio, renkasi Šv. apaštalo Jono R. katalikų parapijos laikinojoje koplyčioje. Pamaldos vyksta vieną kartą į mėnesį.

Jonavos evangelikų liuteronų parapijos adresas: Chemikų g. 120-2, Jonava. Parapiją aptarnauja Kun. Arvydas Malinauskas.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Jonavos rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Jonava [7]
Adresas: Chemikų g. 136, 55222 Jonava

Pamaldos:
ŠV.MIŠIOS:
paskutinį mėnesio sekmadienį - 16 val.
Kun. Arvydas Malinauskas +37060136050

(pamaldos vyksta Šv. apaštalo Jono R. katalikų laikinoje koplyčioje)


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

Taukelių koplyčia
Taukelių koplyčia © Wikipedia

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie ateivius..... Ar žinote, kad terminas "neatpažintas skraidantis objektas" pirmą kartą paminėtas viename JAV oro pajėgų pranešime, kuris buvo pateiktas treji metai po to, kai 1947-ųjų birželį Vašingtono valstijo
Faktai apie Kaziuko mugę..Spėjama, kad kaip tik nuo Šventojo Kazimiero palaikų perkėlimo 1636 m. ir prasideda Kaziuko mugės istorija. Teigiama, kad Vilniaus senamiestyje vykstančios (2017 m.) Kaziuko mugės ilgis ~ 17 km
Visa kas nudžiugintų draugus..... Gražūs žodžiai sveikinimams, užuojautoms, tostams, padėkoms t.p e- atvirukai, tinkantys ne tik draugams, bet ir priešams bei pažįstamiems žmogeliukams :)