» Eitminiškių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Eitminiškių koplyčiaTai koplyčia, esanti Vilniaus rajone, Nemenčinės seniūnijoje, Eitminiškių kaime, prie kelio 5207 Nemenčinė–Eitminiškės–Paberžė. Koplyčia stūkso prie sodybinio namo sklypo, šalia Eitminiškių bažnyčios šventoriaus, 30 m į vakarus nuo jo tvoros.

2006-06-06 įtraukta į LR Kultūros vertybių registrą kaip vietinės reikšmės paminklas.

Koplyčia priekiniu fasadu orientuota į bažnyčią. Salinė, vieno aukšto, raudonų plytų mūro tinkuotų sienų, su rūsiu. Rūsio perdenginys skliautinis. Statinys apleistas, blogos būklės, reikalingas remontas.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Vilniaus rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Eitminiškės [2]
Adresas: Bažnyčios g. 27, Eitminiškės, Nemenčinės sen., Vilniaus r. sav.
Belikę griuvėsiai
Prie koplyčios netoliese yra Eitminiškių kaimo kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Gražūs žodžiai mokytojams..... Vėsiom žvaigždėm jau naktys lyja. Jų prikrenta į širdį, į knygas, atminimus. Ir išvilioja po rudens dangum klajoti mus... Su Mokytojų diena!
Eilėraščiai apie Užgavėnes..... Žmonės renkas prie laužų, Kaukes dedasi baubų, Kas riestainius, kas raguolius, Perka rinkėmis ir puošias...
Kvailiausi pasaulio įstatymai..Vieno žmogaus kvailystės vargina, o grupės žmonių - jau baugina. Bet, kai kvailystė dar ir įteisinama įstatymiškai... tai jau neramina..