» Druskininkų Erbšteinų–Džulijanių šeimos koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Druskininkų Erbšteinų–Džulijanių šeimos koplyčiaTai koplyčia, Erbšteinų–Džulijanių šeimos kripta stovinti Druskininkų Senosiose miesto kapinėse, stačiatikių kapinių pusėje, šalia Druskonio ežero.

Kapinės įkurtos XIX amžiuje. Pirmasis miestelio gyventojas čia buvo palaidotas 1858 m. Tai buvo iš Lenkijos karalystės kilęs Druskininkų bažnyčios elgeta. Kapinėse vienoje pusėje buvo laidojami katalikai, kitoje stačiatikiai. Centrinėje dalyje yra ir vietinių protestantų tikėjimą išpažinusių miestiečių kapų.

Regionas: Dzūkija. Maldos namai Dzūkijoje
Savivaldybė: Druskininkų savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Druskininkai [7]
Adresas: V. Kudirkos g. 2, Druskininkai, Druskininkų sav.
NEveikianti
Koplyčią supa Druskininkų senosios kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Maldos namai..... Maldos namai - tai pastatai suburiantys tikinčiuosius bendrai maldai ir tai dažniausiai vieni iš įspūdingiausių pastatų, žinoma kaip ir visur.. atmetus kai kurias išimtis
E-atvirukai Kovo 8-osios proga..... gražūs ir šilti e-atvirukai Kovo 8-osios proga - Tarptautine Moters dienos proga - nudžiuginkite savo mylimas moteris :)
Menas iš pieštukų..... namuose mėtosi labai daug pieštukų? štai kokias įspūdingas skulptūras, žmonės kuria, būtent, iš pieštukų :))