» Dilių Švč. Jėzaus Širdies koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Dilių Švč. Jėzaus Širdies koplyčiaTai koplyčia stovinti į pietryčius nuo Biržų, prie kelio 1316 Kučgalys–Kupreliškis–Lamokai, 2 km į vakarus nuo Kupreliškio, šalia Kurklių, Dilių kaime. Priklauso Kupreliškio Šv. arkangelo Mykolo parapijai.

Į atminimo šventes su pamaldomis Dilių koplyčioje susirenka Kup­re­liš­kio, Di­lia­vos, Kurk­lių, Die­me­džių, Gal­vo­kų ir ki­tų ap­lin­ki­nių kai­mų gy­ven­to­jai ir buvę kraštiečiai.

Liaudies architektūros formų koplyčia pastatyta 1777 m. kapinėse. Atnaujinta 2005–2008 m. Kapinių koplyčios ir vartų kompleksas nuo 1997 m. įtrauktas į LR Kultūros paveldo registrą.

Vyskupija: Panevėžio vyskupija.
Dekanatas: Biržų dekanatas.
Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Biržų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Diliai, Papilio sen., Biržų r. sav.
Koplyčią supa Dilių kaimo kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Popierinių snaigių schemos..... išsikarpyti snaigę nėra sudėtinga, tereikia noro, fantazijos ir laiko, tad jei pritrūko fantazijos - snaigių schemos..
Idėjos dovanų pakavimui..Tuzinas idėjų kaip įdomiai, gražiai, originaliai supakuoti dovanas..
Gražūs žodžiai bet kokiai progai..Žydėkite kaip rožės, kvepėkit kaip lelijos, spindėkite kaip žvaigždės, švieskite kaip saulė. Būkite visados laimingi!