» Davonių Šventosios Šeimynos koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Davonių Šventosios Šeimynos koplyčiaTai veikianti stačiatikių koplyčia Širvintų rajone, Gelvonų seniūnijoje, Davonių kaime, 300 m į vakarus nuo kelio 4305 Musninkai–Čiobiškis–Gelvonai–Vytinė. Medinė koplyčia pastatyta privačiose vietos gyventojo valdose.

Pasiekiama iš kaimo gatvės įėjus pro atskirus vartelius mediniu taku, įrengtu sodybos pakraštyje. Būna atidaryta laisvam lankymui. Sodybos šeimininkas sekmadieniais skambina šalia stovinčioje varpinėje varpu, kviesdamas į pamaldas.

Įrašas rusų kalba lentoje ant koplyčios sienos byloja, kad koplyčia buvo pašventinta Šventosios Šeimynos garbei, pastatyta 2010 m. vasarą, palaiminant Vilniaus „Znamenskaja“ cerkvės šventikui Piotrui Miuleriui.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Širvintų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Davonys 11, Gelvonų sen., Širvintų r. sav.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

Trakų kenesa
Trakų kenesa © vietoves.lt

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Špicai..... Špicai- ypač dekoratyvūs, lengvi, judrūs ir žaismingi šuneliai, turintys žavingą išvaizdą ir stiprią sveikatą. Praeiviai pamatę špicą, dažniausiai jį pavadina lapiuku ar meškiuku.
Didysis kunigaikštis Algirdas..... ALGIRDAS buvo Lietuvos didysis kunigaikštis 1345 – 1377 m. Jis buvo ketvirtasis Gedimino sūnus. Dar tėvo Gedimino valdymo metais jis ir Kęstutis buvo pasižymėję Lietuvos Rytuose ir Šiaurėje. Tačia
Faktai apie penktadienį..... ar žinai, kad Judaizme (žydų tikėjime) šabas (šventa diena) prasideda nuo penktadienio saulėlydžio ir tęsiasi iki saulėlydžio šeštadienį